Olomouc – Pardubice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (0:2 po s.n.)
Chomutov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:2 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Kladno – Třinec 0:10 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:7 (kon.) | Písek – K. Vary 1:3 (kon.)

58:33
    Na ledě nyní zůstává otřesen jeden z hradeckých borců a je přivolán i zdravotník.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a vzhledem ke stavu utkání budou nejspíš poslední.

57:40
    Hradec kompletní.

56:50
    Hradec však oslabení zvládá a vsetínské zatím k ničemu nepustil.

55:40
    Vsetínští hráči si chtějí užít poslední minuty sezony a v závěru třetí třetiny ještě zabrali, navíc teď vybojovali další přesilovou hru, potrestán Veselý za hákování.

54:18
    Nyní ovšem Veselému pomohla tyč, kterou orazítkoval Rýpar.

54:10
    Střelu vsetínského Hohla Veselý lapil do lapačky.

53:06
    Obránce Hradce Čech nyní vyhodil kotouč mimo hřiště, ovšem s pomocí plexiskla, takže vylučovat se nebude.

52:40
    Vstřelená branka Hradce nyní neplatí, ještě před tím měl totiž rozhodčí zdviženou pravici za útočný faul hostujícího hráče, Vsetín si ještě zahraje přesilovou hru, dvě minuty pro Malíka.

51:25
    Faltýnek nyní tvrdě, ale čistě zastavil útočné počínání vsetínského Strmisky, obrana Hradce opravdu působí jako neprostupná zeď.

50:09
    Jedovatá rána Hofmana nyní dezorientovala vsetínského brankáře, před brankou však nebyl nikdo, kdo by kotouč dorazil za brankovou čáru.

49:29
    Hradečtí hráči jsou všude o krok dříve, Vsetín se jen z těží dostává do protiútoku.

48:24
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! Tohle byla nádherná rána hradeckého obránce EMILA VESELÉHO, ten doslova vymetl pavučinku v pravém rohu Geržovy brány. Asistence: Tomáš Zahradník, František Hnik.

47:43
    První vyloučení ve třetí třetině, početní výhodu si zahraje Hradec, vyloučen Hohl, dvě minuty vražení na hrazení.

47:10
    Zelenožlutí v útočném pásmu, ovšem kotouč spíše léta po mantinelu, než aby lepil na čepelích vsetínských hráčů.

45:53
    Vsetínští hrají nyní na brejky, ovšem pevná hradecká obrana jim neumožňuje střelecky zahrozit.

44:47
    Vlastimil Šeda se nyní s kotoučem vydal na výlet, obkroužil branku a zakončil, Gerža měl problémy, ale nakonec to Vsetínští ustáli.

44:04
    Akci Hradce nyní zakončoval Drašnar, Gerža bez problému zasahuje.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Mikula (Strmiska, Miko) – 22. Miškář (Hofman), 35. Drašnar (Čech, Faltýnek), 35. Chalupa (Šeda), 49. Veselý (Zahradník, Hnik)

VHK ROBE Vsetín: Gerža (Bechný) – Vítek, Haničák, Svozílek, Hohl – Rýpar, Hořanský, Konopka, Lainka, Mikula, Janošek, Světlík, Tydlačka, Miko, Strmiska
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Černý) – Havránek, Čech, Faltýnek, Luštinec, Veselý – Šeda, Zahradník, Hofman, Malík, Hnik, Hronek, Gančarčík, Chalupa, Voříšek, Malinský, Miškář, Drašnar

Rozhodčí: Laczko – Blaha, Bryška