Olomouc – Pardubice 7:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (0:2 po s.n.)
Chomutov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Sparta – Slavia 3:5 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:2 (kon.)
Havířov – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Vsetín – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Ústí n/L 6:2 (kon.)
Kladno – Třinec 0:10 (kon.) | HC Plzeň – Liberec 2:7 (kon.) | Písek – K. Vary 1:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 08.03.2014, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga staršího dorostu

55:40
    Vsetínští hráči si chtějí užít poslední minuty sezony a v závěru třetí třetiny ještě zabrali, navíc teď vybojovali další přesilovou hru, potrestán Veselý za hákování.

54:18
    Nyní ovšem Veselému pomohla tyč, kterou orazítkoval Rýpar.

52:40
    Vstřelená branka Hradce nyní neplatí, ještě před tím měl totiž rozhodčí zdviženou pravici za útočný faul hostujícího hráče, Vsetín si ještě zahraje přesilovou hru, dvě minuty pro Malíka.

48:24
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru! Tohle byla nádherná rána hradeckého obránce EMILA VESELÉHO, ten doslova vymetl pavučinku v pravém rohu Geržovy brány. Asistence: Tomáš Zahradník, František Hnik.

47:43
    První vyloučení ve třetí třetině, početní výhodu si zahraje Hradec, vyloučen Hohl, dvě minuty vražení na hrazení.

19:26
    Znovu přečíslení dva na jednoho v podání Hradce, Šeda vyzýval ke vstřelení branky Gangaříka, Gerža se však stihl přemístit a šanci zneškodnit.

34:30
    A hosté ihned odskakují na dvoubrankový rozdíl. Znovu přesná kombinace v podání Hradeckých borců, tentokrát vyzval Šeda ke skórování DAVIDA CHALUPU a kotouč Geržovi přeletěl přes lapačku až do sítě. Asistence: Vlastimil Šeda.

34:18
    Hosté obracejí skóre! Přesné zakončení po pohledné kombinací hostí předvedl TOMÁŠ DRAŠNAR. Asistence: Adam Čech, Jaroslav Faltýnek.

33:42
    Síly na ledě se srovnají, za hosty je potrestán Hronek.

33:14
    Hradec si znovu zkusí početní výhodu, zakončení Hnika zhatil nedovoleně Mikula.

27:47
    Domácí nyní zabrali a těží z toho, neboť obránce Veselý si musel pomoci nedovoleným zákrokem.

23:40
    Hosté si zahrají přesilovou hru, za hákování je vyloučen Rýpar.

21:44
    Hosté srovnávají skóre! Tomáš Hofman zpoza branky našel najíždějícího PATRIKA MIŠKÁŘE a ten konečně prostřelil Geržu. Asistence: Tomáš Hofman.

20:42
    Hostující útočník Gangařčík nyní napálil břevno vsetínské branky!

18:56
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Rychlý přechod do útoku se Vsetínu vydařil. Petr Strmiska se v akci dva na jednoho neunáhlil a poslal kotouč JOSEFU MIKULOVI, jehož zakončení z první rozvlnilo síť hradecké branky. Domácí tak využívají přesilovou hru. Asistence: Petr Strmiska, Petr Miko.

18:17
    Přesilová hra pro domácí, za sekání je vyloučen Havránek.

14:04
    Vsetín se z výhody dostává do nevýhody, domácí střídačka potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě.

13:49
    V témže čase vyloučen Rýpar, ten to ve snaze vydolovat ještě puk přehnal a odsedí dvě minuty za sekání.

13:49
    Domácí mohli jít nyní do vedení, kombinaci před brankou zakončoval z mezikruží Miko a trefil tyč! Následná dorážka Mikuly skončila v lapačce Veselého.

13:08
    Adam Hořanský se znovu rozjel k individuální akci a vybojoval pro svůj tým přesilovou hru, neboť jej Hronek zastavil hákováním.

05:00
    Obrovská šance také na druhé straně, ke kotouči se dostal Zahradník a upaloval na vsetínskou branku, Gerža vytáhl svou pohotovou lapačku!

04:30
    První pokus vsetínských borců, Adam Hořanský se propletl skrz obranu a zakončoval, Veselý však proti jeho pokusu skvěle zasáhl!

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 19. Mikula (Strmiska, Miko) – 22. Miškář (Hofman), 35. Drašnar (Čech, Faltýnek), 35. Chalupa (Šeda), 49. Veselý (Zahradník, Hnik)

VHK ROBE Vsetín: Gerža (Bechný) – Vítek, Haničák, Svozílek, Hohl – Rýpar, Hořanský, Konopka, Lainka, Mikula, Janošek, Světlík, Tydlačka, Miko, Strmiska
    Královští lvi Hradec Králové: Veselý (Černý) – Havránek, Čech, Faltýnek, Luštinec, Veselý – Šeda, Zahradník, Hofman, Malík, Hnik, Hronek, Gančarčík, Chalupa, Voříšek, Malinský, Miškář, Drašnar

Rozhodčí: Laczko – Blaha, Bryška