Vladivostok – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.)
Riga – Doněck 1:4 (kon.) | Záhřeb – Lev 2:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:2 (0:1,0:0, 1:0 - 0:0, 0:0, 0:1)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 11.03.2014, 16:00 • Konovalenko Sports Palace • Play-off KHL

Pro dnešek je to z mé strany vše, loučím se s Vámi a u dalších přenosů se těším na shledanou. (21:39:54)

Sledovali jsme zřejmě rekordní utkání KHL, které došlo k rozuzlení až ve 113. minutě. Šťastnější byli nakonec hráči hostí, kteří si připsali po rozhodujícím kuriózním gólu také první bod v této sérii. Po dnešním zápase je tedy stav série 2:1 ve prospěch Novgorodu a další zápas těchto dvou soupeřů je na programu již zítra opět v 16:00 SEČ.

113:24
    Ufa právě vstřelila branku!

Tak to je neuvěřitelné! Rozhodující gól dnešního duelu nakonec dává ALEXANDER STĚPENKO, který překonal Kasutina střelou od modré čáry! Brankář domácího týmu sice dokázal puk vyrazit vysoko nad branku, nešťastně pro něj se ale kotouč snesl zpět do jeho brankoviště a od ledu se odrazil přímo do branky. Rozhodující zásah nakonec musel potvrdit ještě videorozhodčí, protože hned dva hráči z řad hostů se pokoušeli puk zasáhnout ještě ve vzduchu a kdyby se jim to podařilo, jednalo by se samozřejmě o vysokou hůl a gól by nemohl platit. To se ale nestalo a hosté tak mohou slavit výhru 2:1!

112:15
    Konkov se do šance neprocpal.

111:58
    Nebezpečné akce jsme teď viděli na obou stranách, ale oba brankáři se vyznamenali!

109:44
    Icing hostů, kteří si následně berou oddechový čas.

107:12
    Domácí jsou opět v náporu, od modré tentokrát pálil Valentěnko, jeho střela ale byla zblokována.

106:13
    Čím déle se hraje, tím jsou oba týmy opatrnější, dnes to bude možná ještě dlouhá noc.

105:21
    Domácí jsou nyní nastěhovaní v pásmu hostí a snaží se ohrozit jejich branku, což se jím ale zatím nedaří.

104:00
    Pihlstrom bojoval o puk za brankou domácích, nakonec o něj ale přišel.

102:43
    Vasilevskij kryje další z pokusů domácích hokejistů a před jeho brankou se strhla menší strkanice.

102:01
    Ta je nevyužita a domácí jsou kompletní.

100:01
    Zdá se, že na konci druhého prodloužení vyfasoval některý z domácích hráčů menší trest a hráči Ufy tak mají k dispozici přesilovou hru.

100:01
    Začalo třetí prodloužení.

A je tomu skutečně tak! Máme za sebou sto minut a stále neznáme vítěze. Ve druhém prodloužení mohl rozhodnout Immonen, kterému ale bekhendová dorážka nesedla a nechal tak opět vyniknout Vasilevskyho. Třetí prodloužení začne přibližně ve 20:14.

100:00
    Druhé prodloužení skončilo.

99:00
    Vše nasvědčuje tomu, že ani po sta minutách nebudeme znát vítěze dnešního duelu!

97:54
    Další Mirnovovu střelu opět Vasilevskij kryje.

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 44. Grigoriev (Galuzin, Potapov) – 20. Mirnov (Kolcov, Kaigorodov), 114. Stěpanov

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Gelašvil) – Grigoryev, Valentěnko, Hietanen, Chomickij, Denisov, Bernackij, Belochvostikov – Wolski, Galuzin, Badyukov, Paršin, Koňkov, Salminen, Immonen, Krasnoslobodcev, Mischenko, Sentjurin, Kolanos, Skačkov, Potapov
    Salavat Julajev Ufa: An. Vasilevskij (Sokhatskij) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Ščitov, Sopel, Kulda, Gurkin, Al. Vasilevskij -Mirnov, Makarov, Mereskin, Chlystov, Stěpanov, Pihlstrom, Dubrovskij, Tolpeko, Kaigorodov, Slepyšev, Hartikainen, Pankov

Rozhodčí: Bulanov, Zakharov – Palei, Lazarev