Vladivostok – Magnitogorsk 4:3 (po pr.) | Novosibirsk – Kazaň 7:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Barys 1:2 (kon.)
N.Novgorod – Ufa 1:2 (po pr.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 3:2 (po pr.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:5 (po pr.)
Riga – Doněck 1:4 (kon.) | Záhřeb – Lev 2:3 (kon.)
CSKA Moskva
4:5 (1:0, 2:2, 1:2 - 0:1)
SKA Petrohrad
Úterý 11.03.2014, 16:00 • CSKA Universal Sports Hall • Play-off KHL

Z tohoto krásného hokejového zápasu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (18:52:03)

Jeff Glass: 88.37%

Domácí hráči se loučí se svými diváky, které uvidí zase až za několik měsíců. Za dnešní výkon se ale CSKA nemá rozhodně za co stydět. Právě skončený zápas byl naprosto vyrovnaný a nakonec ho rozhodla velice šťastná trefa z prodloužení.

63:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Je konec! pro CSKA Moskva tímto momentem skončila celá sezóna. Po střele Kovalčuka se puk ocitl za nic netušícím Glassem. Volného kotouče si nejrychleji všiml ALEXEJ PONIKAROVSKIJ, který s velkým štěstím v pádu rozhoduje tento zápas. Bez asistence.

63:16
    Střela Kovalčuka skončila na brankové čáře, přesto se hosté radují. Bude se zkoumat video.

62:50
    Po nepřesné střele Grigorenka mohli zahrozit hosté, kteří ale po pár vteřinách vrátili puk soupeři.

62:39
    O pár vteřin stejná situace, Kovalčukovi se rozehrávka vůbec nepovedla. Vhazování po pravé ruce Saláka.

62:30
    Hra je přerušena, SKA Petrohrad se provinil zakázaným uvolněním.

62:04
    Domácí mohli rozhodnout, Saprykin ovšem pátou branku svého týmu nepřidal.

61:35
    Ten se příliš nezdařil, podobná situace také na druhé straně za Salákem.

61:21
    Přesilová hra je u konce, domácí tým zakládá postupný útok zpoza své branky.

60:38
    Oslabení zatím zvládá bránící čtveřice výborně, puk se nachází ve středním pásmu.

60:01
    Prodloužení začíná přesilovou hrou CSKA Moskva, kteří mají na ledě o jednoho hráče více.

60:01

Hráči se již vrací ze svých kabin, zápas bude za 90 vteřin pokračovat.

Prodloužení se hrálo také včera, rozhodující branku ve třetím zápase série vstřelil Roman Červenka, který zatím v playoff patří mezí nejdůležitější hráče svého týmu.

Statistiky po 3. třetině:

Střely na branku 41 – 40
    Vyhrané vhazování: 32 – 29
    Zablokované střely: 16 – 11

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 19. Zajcev (Pervyšin, Muršak), 22. Rylov (Fefelov), 36. Zajcev (Quint), 46. Prochorkin (Lisin, Grigorenko) – 28. Thoresen (Dallman, Červenka), 32. Martensson (Thoresen, Červenka), 54. Kovalčuk (Chudinov), 59. Červenka (Dallman, Kalinin), 64. Ponikarovskij

CSKA Moskva: Glass (Birjukov) – Mišarin (A), Zajcev, Denisov, Pervyšin, Quint, Rylov, Gimajev – Lisin, Grigorenko (C), Prochorkin – Filppula, Saprykin, Morozov – Muršak, Fefelov, Frolov (A) – Žarkov, Něprjajev, Ljubimov
    SKA Petrohrad: Salák (Ježov) – Alexandrov, Dallman, Kalinin, Chudinov, Chafizullin, Semjonov, Judin – Martensson, Červenka, Thoresen (A) – Tichonov, Kučerjavenko, Kovalčuk (C) – Ketov, Panarin, Šipačjov – Ponikarovskij, Kablukov, Sigarjov – Barabanov

Rozhodčí: Gusev, Odins – Balodis, Dědjulja

Diváci: 5 300