Samara – Rostov 0:2 (kon.) | CSKA Moskva – Zenit 1:0 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Dynamo 1:1 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
0:2 (0:1)
FK Rostov
Sobota 15.03.2014, 10:30 • Metallurg Stadion • Ruská Premier Liga

90+2
    Rostov v samém závěru zápasu ještě takticky střídá. Ze hřiště odchází střelec nakonec vítězné branky Kanga Kaku, kterého nahrazuje Yoo Byung-Soo.

88
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Ananidze, přichází Poloz.

83
    Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Fatullaev, přichází Sheshukov.

75
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Mahmudov, přichází Chochiev.

70
    Rostov právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro Samaru hodně kruté. Rostov se za 25 minut druhé půle nedostal k žádné šanci, prakticky celou dobu byl nucen bránit svou branku, ale v 70. minutě po jediném rohovém kopu zvyšuje na 0:2. Hlavou se prosadil stoper VITALIY DYAKOV.

69
    Po standardce se míč dostal až na brankovou čáru, kde s ním měl Pletikosa hodně práce, ale nakonec míč za svá záda nepustil.

61
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Brown Forbes, přichází Caballero Chamorro.

52
    Naopak na druhé straně soupeř mířil do brejku a Reginal Goreux tak i za cenu žluté karty zasáhl.

41
    Po přímém kopu z 20 metrů se na penaltě dostal k zakončení Sergey Kornilenko, ale jeho střela byla zblokována. Domácí neuspěli ani z následného rohu.

35
    Ačkoliv to vypadalo, že na síle začíná získávat Samara, je to Rostov, kdo otevírá skóre. Štastným střelcem je GUELOR KANGA KAKU.

34
    Žlutou kartu dostává Logashov (FK Rostov).

30
    Z 20 metrů napřáhl k pořádné dělovce další hráč domácích. Míč zazvonil o spojnici, od mí se odrazil na čáru, kde už si ho po chvilce zmatků Pletikosa pohlídal. Jednoznačně největší šance dosavadního průběhu zápasu.