Nacional – Benfica 2:4 (kon.)
CD Nacional
2:4 (1:3)
Benfica Lisabon
Pondělí 17.03.2014, 21:00 • Estádio da Madeira, Funchal, Ilha da Madeira • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:50:32)

Je dobojováno, hosté si v dnešním zápase vybojovali další tři body do tabulky Primeira ligy a jen upevnili svou výsadní pozici v portugalské lize.

90+2
    Probíhá již druhá minuta nastavení.

90+1
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Rodrigo, přichází Sulejmani.

90+1
    Pouze jednu minutu nastaví sudí Mota nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi zápasu je již rozhodnuto.

89
    Benfica právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. EZEQUIEL GARAY se dostává k hlavičce ve vápně, po přesném centru z levé strany a posílá míč přesně do míst, kde nemůže být Gottardi, ten se po míči marně natahuje, hosté vedou již 4:2.

88
    Hosté s míčem před pokutovým územím Nacionalu.

88
    Mohlo být vyrovnáno, hosté měli nyní velké štěstí.

87
    Další volný kop pro domácí, tentokrát z pravé strany, míč letí do vápna, na zadní tyči hlavičkuje Saleh Gomaa, ale míč letí jen těsně vedle branky!

87
    Nacionalu chybí jediný gól k vyrovnání, dočká se?

86
    Vzdálenost více, než třicet metrů od branky hostů. Míč letí do vápna, kde odhlavičkovává bránící hráč.

86
    Po faulu na Djaninyho budou míč domácí také výhodu volného kopu na půli soupeře.

85
    Ten nakonec rozehrál na pravé straně "na krátko", domácí odehráli do autu.

84
    Volný kop pro hosty, míč si bere Gaitán.

81
    Tak to bude možná ještě velmi těžkých deset minut pro fotbalisty Benficy Lisabon.

80
    Nacional právě vstřelil branku!
    Obrana hostů pozapomněla ve vápně na DJANINYHO, který po přihrávce z pravé strany nikým neatakován střílí z voleje a míč končí v bráně.

79
    Obrana hostů nedopustila komplikace ve vlastní šestnáctce, přesto domácí zůstávají u míče.

Martin Dvořák

Branky: 7. Candeias (pen.), 80. Djaniny – 24. Lima, 33. Rodrigo, 43. Garay, 89. Garay

Karty:   13. Marçal (NAC), 15. Ghazal (NAC), 30. Gomaa (NAC), 65. Rodrigues (NAC) – 6. Luisão (BNF), 31. Siqueira (BNF), 74. Gaitán (BNF)

CD Nacional: Gottardi – Mexer, Marçal, Rodrigues, Ghazal (18. Souza), Aurélio, Gomaa, Barcellos (67. Reginaldo), Candeias, M. Rondón (49. João), Djaniny
    Náhradníci: Batista, Junior, Sousa, Jota, João, Reginaldo, Camacho

Benfica Lisabon: Oblak – Luisão, Garay, Pereira, Siqueira (72. Sílvio), Pérez, Amorim, Gaitán, Lima, Rodrigo (90+1. Sulejmani), Marković (61. Salvio)
    Náhradníci: Cardozo, Sulejmani, Lopes, Salvio, Sílvio, Gomes, Jardel

Rozhodčí: Mota – Braga, Gomes