Hr. Králové – Slavia 1:0 (kon.) | Třinec – Dukla Praha 2:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Táborsko 6:0 (kon.)
Olomouc – Jihlava 3:1 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:1 (kon.) | Jablonec – Znojmo 3:1 (kon.)
Ostrava – Brno 0:3 (kon.) | Varnsdorf – Liberec 4:2 (kon.) | Slovácko – Příbram 1:3 (kon.)
AC Sparta Praha
4:1 (2:0)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 17.03.2014, 13:00 • Generali Arena • Juniorská liga

Konec zápasu. (15:03:20)

90
    Omlouvám se za výpadek onlajn přenosu z důsledku technických problémů. Do konce zápasu se již nic zásadního nestalo a Sparta vyhrála 4:1.

76
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeň snížila na 1:4. Při závaru ve vápně Sparty se nejlépe zorientoval MICHAL HVĚZDA a střelou k tyči alespoň korigoval výsledek na přijatelnější podobu.

69
    První žlutou kartu zápasu vidí hostující Pernglau po faulu na půlce hřiště.

67
    Jsou odehrány více než dvě třetiny utkání a stále jsme neviděli větší šanci na straně hostů. Sledujeme jednostranné utkání.

65
    Šimanovu rozehrávku napadal Kerič a plzeňský brankář do něj při výkopu míč trefil,. Naštěstí pro hosty se míč neodrazil tak, aby směřoval do brány.

64
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Jakubov, přichází Moravec.

62
    Na hřišti se toho v posledních minutách moc neděje. O vítězi zápasu je v podstatě rozhodunuto, a tak se ani jeden z týmů dopředu příliš nehrne.

60
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Nečas, přichází Vondra.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Štípek, přichází Pernglau.

54
    Po něm se ke střele z dálky dostal Veselinovič, ale míč netrefil ideálně, a tak z toho nic nebylo.

53
    Rohový kop Plzně.

51
    Sparta právě vstřelila branku!
    Sparta vede již o čtyři branky a opět je autorem branky ANDREJ KERIČ. Dostal kol mý pas za obranu a postupoval sám na brankáře. Napoprvé ho však hostující brankář vychytal, ale následnou dorážku nedokázali zastavit ani dobíhající obránci.

48
    Sparta vstupuje do druhého poločasu třetí brankou. Záviška našel centrem z pravé strany ve vápně ANDREJE KERIČE, který střelou z voleje ke vzdálenější tyči nedal Šimanovi šanci.

46

V prvním poločase byla Sparta jasně lepším týmem a vytvořila si mnoho gólových příležitostí, jejich vedení mohlo být tedy daleko výraznější než dvougólové, Hosté se kromě břevna v úvodních minutách nedostali vůbec k ničemu.

45+1

45
    V poslední minutě prvního poločasu sparťané zvyšují skóre. Nečas našel ve vápně úplně volného ALEXANDRA JAKUBOVA, který se nemýlil a podruhé v zápase překonal Šimana.