Omsk – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:0 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Středa 19.03.2014, 14:00 • Yunost Sport Palace • KHL - Pohár naděje

Je rozhodnuto! Traktor Čeljabinsk postupuje do dalšího kola a to po vítězství série 3:2.

SN
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Rozhodují nájezd proměnil DENIS ABDULLIN.

2-1
    Denis Abdullin (CLJ) proměňuje samostatný nájezd a dává tak vítězný gól.

1-1
    Igor Polygalov (NIZ) proměňuje samostatný nájezd.

1-0
    Anton Glinkin (CLJ) proměňuje samostatný nájezd.

78:05
    Tvrdou ránu od modré se prezentoval MAXIM KONDRJAŤEV. Asistence: Anton Glinkin,Igor Čerkasov

73:45
    Dnes velmi aktivní Zavaruchin obral o puk hostujícího obránce a z bezprostřední blízkosti Daltona nepřekonal!

70:15
    Na druhé straně do protiútoku vyrazili dva na jednoho domácí! Zakončující Glinkin však nedokázal puk dostat za záda Daltona.

66:03
    Přesilová hra přinesla spoustu střel, avšak Dalton všem odolává!

64:35
    Bude se vylučovat. Dvě minuty dostal Stanislav Alshevskij jako týmové vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

48:45
    Sudí po dlouhé konzultaci vyloučili Gubareva (CLJ) jako týmové vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě.

44:14
    Za držení si půjde sednout Kosmačjov (NIZ) na dvě minuty.

40:43
    Panov(CLJ) dostává menší trest za hákování a posílá domácí do třech!

39:11
    Vyloučení na straně domácích. Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Osnovin (CLJ) za hákování.

38:35
    Chlystov dostal ideální přihrávku mezi kruhy a ve vyložené pozici nedokázal prostřelit Daltona!

33:05
    Zavaruchinův bekhedový blafák postrádal kvalitnější provedení a Dalton ho v pohodě chytá.

33:05
    Pozor, je nařízeno trestné střílení!

30:22
    S. Alševskij si v útočném pásmu nabruslil mezi kruhy a z výborné pozice trefuje pouze Demčenkův hrudník.

25:59
    Vasilčenko (CLJ) je však dalším vyloučeným hráčem. Odsedí si dvě minuty za hákování.

24:19
    A poměr sil na ledě se brzy vyrovnává. Romanov (NIZ) dostává menší trest za sekání.

23:24
    Další vyloučení na straně Traktoru. Dvě minuty si odsedí Borodkin (CLJ) za podražení.

21:13
    Na dvě minuty se půjde zchladit Čerkasov (CLJ) za hrubost.

13:50
    Gubarev zakončoval další přečíslení dvou na jednoho, jenže za pět minut dvanáct mu obránce hostí stačil vypíchnout puk, když se Gubarev chystal zakončit.

10:38
    Vasilčenko dostává dvě minuty za hákování. Možnost pro Nižněkamsk.

09:27
    Zavaruchin a Panov se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný nahrál Panovi a ten z gólové pozice nikým nebráněn přestřelil branku hostí!

06:27
    Domácí dostali puk pod kontrolu a za držení si půjde sednout na dvě minuty Rjabykin (CLJ).