NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Montreal – Colorado 6:3 (kon.)
Detroit – Toronto 3:2 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
2:4 (0:1, 1:2, 1:1)
Boston Bruins
Středa 19.03.2014, 00:10 • Prudential Center, Newark • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (02:39:30)

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 23:28

Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Bostonu, který na ledě New Jersey dokázal čtyřikrát skórovat. Tímto vítězstvím tak prodloužili svou skvělou sérii, která čítá již deset vítězných zápasů v řadě! Devils dnes nehráli špatně, ale na lépe hrajícího soupeře to prostě nestačilo.

60:00

59:47
    Ještě se vylučuje, za faul na Patrika Eliáše, odchází na trestnou lavici Kevan Miller.

59:28
    Po střele Jágra končí puk na ochranné síti.

58:42
    Zakázané uvolnění Bruins, také Hamilton to zkouší z velké dáljy.

58:26
    Zajac to zkouší individuálně, jeho střelu z pravé strany Johnson vyráží do rohu.

57:55
    Marchand zkouší trefit prázdnou branku z vlastní modré, nedokázala to.

57:39
    Domácí to zkouší bez Brodeura, se šesti hráči v poli!

57:14
    Brodeur přerušuje hru, vhazování po jeho levici.

56:36
    Ofsajd domácích na útočné modré, následuje komerční přestávka.

56:05
    Ale domácí stále svírají svého soupeře v jeho třetině.

55:35
    Dnešní zápas je hodně rychlý, hraje se často bez přerušení.

55:00
    Poslední pětiminutovka dnešního utkání, hosté hájí dvoubrankový náskok.

54:04
    Ruutuovi mnoho nechybělo u branky soupeře, ještě Clowe se tam snažil dostat puk za záda Johnsona, nepovedlo se to nikomu.

53:26
    Chara vyhazuje přes všechny čáry, ale byl tam zásah střídačky Devils, rozhodčí nařizují vhazování ve středním pásmu.

53:12
    Jágr udržel puk ve třetině soupeře.

52:29
    Jenže New Jersey nepřesně rozehrává, je pískán icing.

52:25
    Zpětná přihrávka Krejčího, ve třetině soupeře, končí na holi Patrika Eliáše.

51:57
    Hosté zůstávají ve třetině Devils.

51:48

51:29
    I po vhazování zůstávají hosté v útočném pásmu.

51:21
    Torey Krug střílí z levé strany, od modré, Brodeurovi skončil puk v nastavené lapačce.

50:48
    Gionta dokázal dostat puk do středního pásma.

50:15
    Boston v útočném pásmu.

49:48
    Vylučuje se, na trestnou lavici usedá Andy Greene za hákování, přesilová hra Bostonu.

49:13
    Devils právě vstřelili branku!
    TRAVIS ZAJAC se prosazuje střelou nad vyrážeku Johnsona, z pravé strany, dobrá individuální akce Zajace. Asistence: Eric Gelinas a Jaromír Jágr.

48:50
    Jágr se po přihrávce od Gionty nedostal do zakončení před brankou Bruins, puk opouští třetinu hostů.

47:56
    Za tohoto stavu je již více méně jasné, že hosté prodlouží svou skvělou vítěznou sérii!

47:11
    Bruins právě vstřelili branku!
    Jak je to jednoduché! Soderberg si s pukem nabruslil po pravém křídle do třetiny soupeře a přesným bekhendem nachází před brankou CHRISE KELLYHO, který puk tečuje za záda Brodeura. Asistence: Carl Soderberg a Loui Eriksson.

46:59
    Ani Jaromír Jágr zatím nenašel "recept" na skvělou defenzivu soupeře, následuje komerční přestávka.

46:51
    Bruins na ledě však předvádí, do jaké pohody se dostali díky skvělé vítězné sérii.

46:19
    Tak až nyní hosté dostávají puk ze třetiny.

45:56
    Bernier s pukem na pravém křídle, ve třetině Bruins.

44:59
    Zatím sledujeme hru bez šancí, více méně pouze ve středním pásmu.

44:42
    Hosté vyhazují puk z vlastní třetiny.

43:45
    Obě mužstva jsou již v plném počtu.

43:06
    Po střele Hamiltona musí znovu zasahovat Brodeur a opět je hra přerušena.

42:56
    Pozor, hosté ve třech v útočném pásmu, nakonec z levé strany pálí Lucic, Brodeur chytá a přerušuje hru.

41:59
    Merrill pálí z voleje, z pravé strany, ale Johnson vyráží levým betonem.

41:37
    Jenže po chybě defenzivy Devils se Eriksson dostal do třetiny domácího týmu, byl faulován bránícím Gelinasem, který dostává dvě minuty a poměr sil na ledě se vyrovná.

41:15
    A nakonec se i dostává ke střele, Brodeur vyráží.

41:01
    Bergeron nachází Marchanda, který znovu při vlastním oslabení spěchá do útoku.

40:52
    Eliáš se málem dostal k dorážce těsně před Johnsonem, ale byl při tom faulován Hamiltonem, ten dostává dvě minuty, přesilová hra Devils.

40:11
    Hned v úvodu šance Devils, Johnson střelu z mezikruží vyráží.

40:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 1:56 hodin.

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 16:39

Ve druhé třetině se domácím vyrovnat nepodařilo, resp. podařilo, když se ve 21. minutě prosadil při dvojnásobné přesilové hře Eliáš, nicméně hned o necelou minutu později vrátil vedení Bostonu při vlastním oslabení Marchand a na zatím konečných 3:1 upravil ve 23. minutě Iginla.

40:00

39:18
    Charova střela z levé strany, od modré, míří pouze vedle branky.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:43
    A také hosté trefují tyčku! Hamilton pálí z voleje, z pravé strany, Brodeur se jen bezmocně ohlédl!

38:15
    Devils to zkouší po levém křídle, puk za brankou Bostonu.

37:28
    Hamilton vyváží puk až do třetiny soupeře, dobrá práce obránce Bostonu.

37:05
    Sestito neudržel puk v útočném pásmu.

36:50
    Hosté pouze nahazují puk do třetiny Devils.

36:41
    V závěru druhé dvacetiminutovky se domácí snaží o zkorigování skóre.

35:25
    Jaromír Jágr opět "operoval" před brankou soupeře, kde se dostal ke střele z levé strany, bohužel, puk se odrazil od jedné z tyček.

35:05
    Jágr trefil tyčku branky Bruins!

34:50
    Krejčího pokus končí na betonech Brodeura.

33:38
    Propracovaná a zformovaná defenziva dává zatím domácím hodně zabrat.

33:03
    Puk získávají domácí, kteří se ale ve třetině soupeře nedostali zatím ke střele.

32:56
    Vhazování ve středním pásmu, hostující Campbell vykázán z buly.

31:41
    Další komerční přestávka.

31:23
    Až Ryder dokázal puk dostat alespoň do středního pásma a domácí tak mohli bleskově prostřídat.

31:15
    Bruins drží puk ve třetině soupeře.

30:09
    Dostáváme se do druhé poloviny dnešního utkání, hosté stále drží dvoubrankový náskok.

29:38
    Puk ve středním pásmu, vzápětí Jágr s pukem proniká do útočného pásma.

28:55
    Salvador za vlastní brankou vyčkává na dostřídání.

28:21
    A hned tu byl bleskový protiútok Bruins, naštěstí pro domácí, nebyl zakončen gólem.

28:05
    Gelinas střílí z pravé strany, Johnson vyráží.

26:54
    Icing Devils, následuje komerční přestávka.

26:16
    Elitní formace Devils se nemůže vymanit z vlastní třetiny.

26:00
    Chára pálí od modré, Brodeur ani nevěděl, kudy puk prolétl vedle jeho branky.

25:23
    Zakázané uvolnění Devils, hra se stěhuje před Brodeura.

23:50
    Bruins se dvěma rychlými góly dostali do pohody a na jejich hře je to vidět.

23:35
    Hodně nepříjemný úvod druhé třetiny z pohledu New Jersey, které mělo výhodu přesilové hry!

22:22
    JAROME IGINLA uniká po pravém křídle, dostává se před Brodeura, kterého překonává střelou mezi betony. Asistence: David Krejčí a Torey Krug.

22:04

21:23
    Ještě ani nedozněla radost domácích z vyrovnávacího gólu a již opět Devils prohrávají! Při vlastním oslabení se vydala dvojice BRAD MARCHAND a Patrice Bergeron do útočného pásma, kde si dokázala poradit s obránci Devils a Marchand skvělou střelou z pravé strany překonává Brodeura. Asistence: Patrice Bergeron a Zdeno Chára.

21:07
    Ještě padesát vteřin se budou hosté bránit v oslabení.

20:52
    Nyní ještě pokračuje přesilová hra domácích pět na čtyři.

20:29
    Do konce přesilové hry pět na tři již mnoho nezbývalo, Zajac přihrál na pravou stranu, odkud pálí PATRIK ELIÁŠ a nechytatelná "dělovka" končí v bráně! Vše ještě jistil u pravé tyčky číhající Jaromír Jágr. Asistence: Travis Zajac a Michael Ryder.

20:18
    Devils v útočném pásmu.

20:05
    V úvodu druhé třetiny mají domácí výhodu přesilové hry pěti proti třem!

20:01

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně v 1:04 hodin.

Zdeno CHÁRA (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 8:24

V první třetině jsme sledovali velmi dobrý hokej, s jednobrankovým náskokem odchází do kabin favorizovaní Bruins. Ti se z gólu radovali v 15. minutě, kdy se prosadil Bergeron. Domácí si vytvořili jedinou gólovou šanci, kterou nevyužil Zajac.

20:00

19:56
    Střela Brunnera od modré zablokována a hostující Campbell vyhazuje puk mimo led, dostává dvě minuty a domácí dohrají třetinu v přesilové hře pět na tři.

19:29
    Jaromír Jágr nepřešel přes Zdena Cháru v útočném pásmu.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:43
    Ryder pálí, Johnson chytá a přerušuje hru. Domácí na ledě s Greenem, Henriquem, Ryderem, Bernierem a Gelinasem.

18:35
    A dobrou prací v útočném pásmu si domácí vynutili faul, Hamilton fauloval Ruutua a je tu přesilová hra New Jersey.

17:48
    V závěru první dvacetiminutovky dostává příležitost elitní formace Devils.

17:15
    S. Thornton spíše propagační střelou, z levé strany, zkouší pozornost Brodeura.

16:56
    Chára zachytil puk a rozehrál z vlastní třetiny.

16:31
    To střele Sestita také z levé strany je již přesnější, Johnson musí zasahovat.

15:55
    Gelinas pálí od modré, z levé strany, ale netrefuje branku.

15:21
    Nepřesná rozehrávka domácích, odpískáno zakázané uvolnění.

14:57
    Oba borci si po pár ranách do obličeje řekli "OK" a jde se na trestnou lavici, z níž se vrátí tři vteřiny před koncem první třetiny.

14:57
    Lucic (BOS) a Clowe (NJD) si to nyní rozdávají ve třetině Bruins.

14:44
    Komerční přestávka.

14:33
    Nenápadná akce hostů, kdy domácí střídali a chyběli před vlastní brankou, Smith přihrává na volného PATRICE BERGERONA, který se z levé strany, sám před Brodeurem, dokázal prosadit takovou spíše nepovedenou střelou, každopádně však gólovou! Asistence: Reilly Smith a Andrej Meszároš.

14:02
    Domácí nepříjemně napadají rozehrávku soupeře.

12:48
    Krejčí nahazuje puk do útočného pásma a odchází střídat.

12:28
    Lucic dobře bráněn domácím Greenem.

11:33
    Chad Johnson raději drží puk ve své lapačce a přerušuje hru, vhazování ve třetině Bruins.

10:59

10:50
    A tentokrát měli velkou šanci hosté, Hamilton si z pravé strany najíždí před Brodeura, kterého ani napodruhé překonat nedokázal, skvělé zákroky domácího gólmana!

10:05
    Jágr znovu u puku, nenechal se odstavit od puku, zbavil se obránce Bostonu, z pravé strany přihrává před branku, kde ale není nikdo v dresu Devils.

09:20
    Česká hokejová legenda tak na sebe upozornila tím nejlepším možným způsobem.

08:54
    První velká šance zápasu, Jágr využil chyby Hamiltona ve středním pásmu, dostal se do útočného pásma, kde před brankou nachází Zajace. Ten však nedokázal puk lépe usměrnit, než nad branku Bruins!

08:38
    Domácí přesto zůstávají u puku.

08:18
    Jágr si z levé strany sjel za branku, ale při otočce mu sjel puk z hole.

07:40
    Gionta spěchá za nahozeným pukem, ale dříve se k němu dostává bránící Chára.

06:42
    Brodeur zasahuje proti střele Davida Krejčího a přerušuje hru.

06:24
    Ofsajd Devils na útočné modré, Salvador již nemohl hrát, následuje komerční přestávka.

06:18
    Jenže po přechodu útočné modré se domácím zatím nedaří a puk často ztrácí.

05:59
    Zubrus vybojoval puk ve středním pásmu, domácí mohou zaútočit.

05:25
    Boston v úvodu zápasu aktivnější, domácí se nyní opět brání před vlastní brankou.

04:48
    Lucic pálí z levé strany, ale netrefuje branku.

03:02
    Krug pálí od modré, Brodeur chytá a přerušuje hru.

02:38
    Souboj o puk ve třetině Devils.

02:20
    Zubrus v ofsajdu na útočné modré.

02:00
    Brodeur svírá puk ve své lapačce a přerušuje hru.

01:08
    Střela Adama Henriqueho z levé strany míří vedle branky.

00:40
    Jaromír Jágr bruslí do útočného pásma za nahozeným pukem, ale jeho spoluhráči odešli na střídačku, stejně učinil následně i on.

00:01

New Jersey Devils: Brodeur (Schneider) – Greene, Fayne, Merrill, Židlický, Volčenkov, Salvador – Ruutu, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Brunner – Sestito, Gionta, Bernier

Boston Bruins: Johnson (Rask) – Chára, Meszaroš, Bartkowski, Miller, Hamilton, Krug – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, R. Smith – Eriksson, Kelly, Soderberg – Paille, Campbell, S. Thornton.

Vítejte u onlajn přenosu utkání základní části NHL, v němž New Jersey Devils přivítá na svém ledě Boston Bruins.

Předpokládané sestavy:

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Greene, Fayne, Merrill, Židlický, Volčenkov, Salvador – Ruutu, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Brunner, Zubrus, Eliáš – Carter, Gionta, Bernier

Boston Bruins: Rask (Johsnon) – Chára, Meszaroš, Bartkowski, Miller, Hamilton, Krug – Lucic, Krejčí, Iginla – Marchand, Bergeron, R. Smith – Eriksson, Kelly, Soderberg – Paille, Campbell, S. Thornton.

NEW JERSEY DEVILS

________________________________________

Pikantní bude dnešní souboj hlavně pro Jaromíra Jágra, který si v dresu soupeře odehrál v minulé sezóně napínavé finále proti Chicagu. I díky jeho skvělé produktivitě se stále New Jersey drží v naději na postup do play-off, byť ta ztráta na osmé místo již narůstá! Devils mají jedenáctém místě jedenasedmdesát bodů, desátý Detroit má o dva body více, devátý Washington o tři a osmí Rangers i sedmý Columbus mají o pět bodů více. New Jersey se navíc nemůže pochlubit delší vítěznou sérií, jako dnešní soupeř, spíše naopak... v posledních dvou zápasech vyšli "Ďáblové" naprázdno, když prohráli na Floridě 3:5 i na ledě Tampy Bay (0:3).

Nejproduktivnějším hráčem Devils je Jaromír JÁGR, který nasbíral osmapadesát bodů za dvaadvacet gólů a šestatřicet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená pětadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem New Jersey je Patrik ELIÁŠ, který má na svém kontě také čtyřiačtyřicet bodů za patnáct gólů a devětadvacet asistencí, aktuálně mu patří jedenaosmdesáté místo v bodování NHL.

BOSTON BRUINS

Bruins jedou na vítězné vlně, když po olympijské přestávce prohráli pouze dva zápasy, a to hned ty první, kdy prohráli v Buffalu po prodloužení a pak doma podlehli Washingtonu 2:4. Pak však následovalo dalších devět zápasů, které dokázal Boston vyhrát a díky této skvělé vítězné sérii se dostal v pořadí Východní konference před doposud vedoucí Pittsburgh, před nímž má aktuálně pětibodový náskok! V pořadí celé ligy jsou loňští finalisté druzí.

Nejproduktivnějším hráčem Bruins je David KREJČÍ, který nasbíral devětapadesát bodů za šestnáct gólů a čtyřiatřicet asistencí, což v aktuálním pořadí kanadského bodování znamená čtyřiadvacáté místo v rámci celé ligy. Druhým nejproduktivnějším hráčem Bostonu je Jarome IGINLA, který má na svém kontě pětapadesát bodů za pětadvacet gólů a třicet asistencí, aktuálně mu patří třicáté místo v bodování NHL.

Češi na ledě
    Tři čeští veteráni patří k základním pilířům kádru Devils, a to obránce Marek ŽIDLICKÝ a útočníci Patrik ELIÁŠ s Jaromírem JÁGREM.
    V dresu Bostonu by měl nastoupit k dnešnímu utkání David KREJČÍ.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:10.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 21. Eliáš (Zajac, Ryder), 50. Zajac (Gelinas, Jágr) – 15. Bergeron (R. Smith, Meszároš), 22. Marchand (Bergeron, Chára), 23. Iginla (Krejčí, Krug), 48. Kelly (Soderberg, Eriksson)

Rozhodčí: Morton, Furlatt – Devorski, Nowak

Diváci: 16 138