NY Islanders – Minnesota 0:6 (kon.) | Columbus – Carolina 1:3 (kon.) | New Jersey – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – Dallas 5:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 4:8 (kon.) | Montreal – Colorado 6:3 (kon.)
Detroit – Toronto 3:2 (kon.) | Philadelphia – Chicago 3:2 (po pr.) | Calgary – Buffalo 3:1 (kon.)
Edmonton – Nashville 5:1 (kon.) | Anaheim – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Florida 2:3 (kon.)
Anaheim Ducks
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
Washington Capitals
Středa 19.03.2014, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je pro dnešek vše, příště opět na shledanou. (05:49:38)

Anaheim doma prohrává s týmem z hlavního města USA Washingtonem 2:3, rozhodl o tom svou přesilovkovou trefou ze 43. minuty kapitán hostů a nejlepší střelec ligy – Alexander Ovečkin. Capitals prokázali týmový duch a velkou bojovnost, která je v honičce za play off jistě klíčová. Ducks nehráli špatně, v největších šancích ale naráželi na fantastického Haláka.

59:55
    Rozhodčí vykazují hru do středního pásma, hraje se 4 na 4.

59:55
    Halák kryje velmi nebezpečnou střelu z mezikruží, následuje hromadná potyčka plná emocí.

59:48
    Vhazuje se po pravici Haláka, domácí hrají v šesti...

59:48
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Ducks se však zatím nemohou usadit v pásmu, hosté dobře brání.

59:00
    Minuta do konce třetiny...

58:41
    Hiller odvolán z brány.

58:31
    Od modré vypálil tvrdě z voleje Sbisa, Halák vyráží.

58:00
    Ovečkin nahazuje do útočného pásma, 2 minuty zbývají do konce.

57:01
    Nyní měl však Halák práci, Perry zakončil pohotově k tyči. Střela se mu ale nepovedla, Halák tak puk chytá.

55:50
    Anaheim se hodně trápí v ofenzivě, Caps výborně brání střední pásmo.

55:00
    5 minut do konce třetí třetiny.

54:38
    V posledních minutách se Washingtonu velmi dobře daří držet soupeře daleko od vlastní branky, nyní však hosté zahrávají na icing.

53:27
    Anaheim je v pěti, nyní ale zahrává na icing.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 4. Lovejoy (Cogliano, Lindholm), 42. Perreault (Lindholm, Getzlaf) – 3. Ward (Chimera, Wey), 20. Brouwer (Johansson, Bäckström), 43. Ovečkin (Carlson, Bäckström)

Anaheim Ducks: Hiller (Andersen) – Sbisa, Beauchemin, Lindholm, Lovejoy, Robidas, Allen – Perry (A), Getzlaf (C), Selanne – Maroon, Bonino, Palmieri – Cogliano, Perreault (A), Silfverberg – Jackman, Winnik, Beleskey.
    Washington Capitals: Halák (Holtby) – Carlson, Alzner, Green (A), Hillen, Wey, Orlov – Ovečkin (C), Beagle (A), Johansson – Brouwer, Bäckström (A), Kuzněcov – Ward, Fehr, Chimera – Wilson, Wellman, Penner.

Rozhodčí: VanMassenhoven, Kowal – Henderson, Racicot