Hr. Králové – Kometa Brno 3:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 3:7 (kon.)

59:26
    Domácím nevyšla rozehrávka a puk putuje na zakázané uvolnění.

58:05
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a celého dnešního zápasu. Olomoučtí se sice ještě snaží snížit nepříznivý stav, ale bezúspěšně.

56:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    Poměrně lehce teď vstřelili Oceláři sedmý gól. Po střele Macha se puk odrazil před branku,což nečekal olomoucký Urban, zůstal stát a mezi jeho bruslemi poslal puk do sítě MILOŠ ROMAN. Asistence: Matěj Mach.

55:34
    Teď však závar na druhé straně, střelu od modré však tečoval Prokop svou helmou do ochranné sítě.

54:44
    Dlouho motali Oceláři hlavy olomoucké pětce, Stuchlík poslal puk do mezikruží na hůl JANA KALUSE a ten prostřelil olomouckého gólmana. Asistence: Kryštof Stuchlík.

53:18
    Olomouckým byl odpískán offside, to se nelíbilo jednomu z hráčů, který je tak potrestán desetiminutovým osobním trestem.

52:46
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A máme tady první využitou přesilovou hru dnešního zápasu, autorem branky je DOMINIK HAJŠMAN. Asistence: Josef Podlaha.

52:12
    A další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Kaukič vyloučen za hákování.

51:24
    O puk se bojuje v útočném pásmu hostů, ale ani jeden z týmů není schopen si vytvořit šanci, kterou by ohrozil brankáře.

50:31
    Nejprve vyrazil Prokop střelu Hustáka mimo tři tyče, na druhé straně pálil Kofroň do ochranné sítě.

49:40

49:37
    Hrehorčák v dobré příležitosti trefuje pouze tyč.

49:09

49:03
    Hra ve čtyřech více svědčí domácím, hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

47:40
    A otevírají se dvířka také na olomoucké straně, za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Beutl.

47:09
    Hrehorčák se sice vrátil na ledovou plochu, ale jeho místo na trestné lavici teď obsadí Radzienciak.

46:06
    Puk na hokejkách Ocelářů, kteří vyhazují až za Urbana.

46:16

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Radzienciak, 8. Hrehorčák, 25. Matějka (Hladonik, Molin), 33. Matějka (Hladonik), 37. Hladonik (Matějka, Mach), 55. Kalus (Stuchlík), 57. Roman (Mach) – 23. Zabloudil (Hajšman), 53. Hajšman (Podlaha)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ovčaří) – Imrich, Krása, Mach, Radzienciak, Rufer, Valíček, Marguš, Krzak – Hrehorčák, Stuchlík, Hladonik, Kaukič, Kofroň, Molin, Papaj, Roman, Kalus, Matějka, Przybyla, Plitko
    HC Olomouc: Urban (Schejbal) – Beutl, Dajčar, Galvas, Janků, Mádr, Murla, Piska, Štreit, Holiš – Hajšman, Horký, Beier, Hubáček, Husták, Pěcha, Podlaha, Skopal, Zabloudil, Spatharis, Wolf