Hr. Králové – Kometa Brno 3:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 3:7 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:2 (2:0, 3:1,2:1)
HC Olomouc
Středa 19.03.2014, 12:00 • Werk aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

00:01

01:20
    Domácí se snažili o přechod do útočného pásma, je jim však odpískán offside.

01:50
    Teď už však Oceláři zahrozili, střela jednoho z třineckých útočníků však skončila na tyči olomoucké branky.

02:52
    Třinec právě vstřelil branku!
    Další nebezpečná situace v podání Ocelářů už gólem skončila. Puk se dostal na modrou čáru k obránci GRZEGORZOVI RADZIENCIAKOVI a ten poslal puk pod horní tyč. Bez asistence.

03:56
    Teď se však bude domácí mužstvo bránit. Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Krása.

05:20
    První střelu v přesilové hře vyslal Podlaha, trefil však pouze zadní mantinel a Oceláři se osvobozují.

05:56

06:21
    Teď už však Kohouti zahrozili a puk poskakoval třineckým brankovištěm, do branky ale neprošel.

07:25
    Z levé strany vystřelil Plitko, olomoucký brankář zasahuje ramenem.

07:48
    PATRIK HREHORČÁK dlouho bojoval za olomouckou branku o puk, byl faulován, ale i přesto dokázal navýšit vedení Třince. Bez asistence.

08:45
    Zpoza branky se vytočil Pěcha, poslal však puk pouze do betonů Prokopa.

10:59
    A zase Hrehorčák, tentokrát však přes olomouckého obránce neprošel.

10:38
    Od modré vypálil Holiš, trefil však pouze prvního bránícího hráče Třince.

11:51
    Ocelářům se nedaří rozehrávka a puk v krátké době putuje opět na zakázané uvolnění.

12:18
    Sám před olomouckým gólmanem byl Kofroň, puk však skončil pod lapačkou Urbana.

12:18
    Navíc je Kofroň vyloučen za sekání a je tady druhá přesilovka pro hosty.

12:59
    Oceláři se však zatím i v této přesilovce brání na výbornou.

14:18

14:50
    A už zase jsou to třinečtí mladíci, kteří kombinují v útočném pásmu.

16:27
    A je tady další přesilovka pro hosty. Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Krása.

17:12
    I tato přesilovka však vypadá stejně, jako ty předešlé.

18:27

19:25
    Puk teď putoval obranným pásmem Kohoutů až na modrou, odkud prudce vypálil Ondřej Imrich, ale puk skončil u připraveného brankáře Urbana.

19:49
    Od inkasování třetího gólu teď zachránil Urban svůj tým, když vychytal střely z těsné blízkosti hned natřikrát.

20:00

Další třetina začne přibližně v 12:45.

20:01

20:20
    Kaukič hledal přihrávkou zpoza branky Kofroně, ale ten na puk nedosáhl.

21:09
    Střelu Janků od modré vyráží Prokop betony.

22:20
    Nepovedený přechod do útočného pásma domácích a píská se offside.

22:27
    Po nahození ze středního pásma přerušuje Urban hru a vhazovat se bude po jeho levici.

23:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté snižují, puk za záda Prokopa procpal MATĚJ ZABLOUDIL. Asistence: Dominik Hajšman.

24:01
    Z mezikruží vypálil Molin, Urban chytá mezi betony.

24:30
    O puk se bojuje ve středním pásmu.

24:45
    Oceláři si však berou své dvoubrankové vedení zpět. Do přečíslení ve dvou proti jedinému obránci se dostal Hladonik spolu s ADAMEM MATĚJKOU a ten po přesné přihrávce prvně jmenovaného poslal puk do branky. Asistence: Jan Hladonik, Dominik Molin.

25:04
    Dajčar si odpyká dvě minuty za držení protihráče a je tady první přesilová hra pro domácí.

25:54
    Oceláři usazeni v útočném pásmu, kde kombinují, ale mnoho střel na branku Urbana ještě nešlo.

27:04

28:04
    Do samostatného úniku se dostal Horký, ale Prokop dobře zasáhl a stav utkání se tak nemění.

29:24
    A opět se hra poměrně vyrovnává a na ledě nevidíme velké množství šancí.

29:40
    A opět se bude vylučovat na straně hostů. Za sekání si dvě minuty odsedí Beier.

30:28
    Ale přesilové hry se dnes nedaří ani jednomu týmu.

31:24

32:21
    Lukáš Kaukič se dlouho motal za olomouckou brankou, celá akce však nepřinesla ohrožení olomoucké branky.

32:57
    Ale přece jen se dostávají Oceláři do vedení o tři branky. Hladonik nahodil puk do brankoviště, odkud ho za záda brankáře dorazil ADAM MATĚJKA. Asistence: Jan Hladonik.

33:58
    Po srážce s třineckým obráncem zůstal na zemi ležet jeden z olomouckých hráčů. Ale už je na nohou a putuje na střídačku.

34:12
    Puk vyletěl mimo hřiště a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

34:48
    A po střelách Hrehorčáka, Romana a Kaukiče si další úspěšné zákroky připisuje olomoucký gólman.

35:23
    A jako další neúspěšný střelec skončil také Stuchlík.

36:17
    Od levého mantinelu se vymotal JAN HLADONIK, s pukem se dostal až před Urbana a poslal puk do odkryté branky. Asistence: Adam Matějka, Matěj Mach.

37:16
    Do dobré příležitosti se hnal Zabloudil, ten však nedokázal obejít třineckého obránce Macha.

38:09
    Zmatek před třineckou brankou, ale obrana v čele s brankářem Prokopem dokázala celou situaci zachránit.

39:31
    Celé útočné pásmo obkroužil střelec páté branky, Jan Hladonik, ale na podruhé už se mu uspět nepodařilo.

40:00

40:01

41:18
    A jsou to opět domácí hráči, kteří kombinují v útočném pásmu, puk však končí pod lapačkou Urbana.

42:15
    Na druhé straně se do útočného pásma podívali i Kohouti, ani jim se však nepodařilo ohrozit branku Třince.

44:16
    Zabloudil si odpyká dvě minuty za sekání.

44:05
    Ne, přesilovky dnes opravdu nejsou silnou stránkou dnešních soupeřů.

44:59
    A počet hráčů na ledě se na malý okamžik srovná, za hru vysokou holí je vyloučen Hrehorčák.

46:16

46:06
    Puk na hokejkách Ocelářů, kteří vyhazují až za Urbana.

47:09
    Hrehorčák se sice vrátil na ledovou plochu, ale jeho místo na trestné lavici teď obsadí Radzienciak.

47:40
    A otevírají se dvířka také na olomoucké straně, za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Beutl.

49:03
    Hra ve čtyřech více svědčí domácím, hosté vyhazují pouze na zakázané uvolnění.

49:09

49:37
    Hrehorčák v dobré příležitosti trefuje pouze tyč.

49:40

50:31
    Nejprve vyrazil Prokop střelu Hustáka mimo tři tyče, na druhé straně pálil Kofroň do ochranné sítě.

51:24
    O puk se bojuje v útočném pásmu hostů, ale ani jeden z týmů není schopen si vytvořit šanci, kterou by ohrozil brankáře.

52:12
    A další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Kaukič vyloučen za hákování.

52:46
    A máme tady první využitou přesilovou hru dnešního zápasu, autorem branky je DOMINIK HAJŠMAN. Asistence: Josef Podlaha.

53:18
    Olomouckým byl odpískán offside, to se nelíbilo jednomu z hráčů, který je tak potrestán desetiminutovým osobním trestem.

54:44
    Dlouho motali Oceláři hlavy olomoucké pětce, Stuchlík poslal puk do mezikruží na hůl JANA KALUSE a ten prostřelil olomouckého gólmana. Asistence: Kryštof Stuchlík.

55:34
    Teď však závar na druhé straně, střelu od modré však tečoval Prokop svou helmou do ochranné sítě.

56:12
    Poměrně lehce teď vstřelili Oceláři sedmý gól. Po střele Macha se puk odrazil před branku,což nečekal olomoucký Urban, zůstal stát a mezi jeho bruslemi poslal puk do sítě MILOŠ ROMAN. Asistence: Matěj Mach.

58:05
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a celého dnešního zápasu. Olomoučtí se sice ještě snaží snížit nepříznivý stav, ale bezúspěšně.

59:26
    Domácím nevyšla rozehrávka a puk putuje na zakázané uvolnění.

60:00
    Konec zápasu. (14:00:52)

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Radzienciak, 8. Hrehorčák, 25. Matějka (Hladonik, Molin), 33. Matějka (Hladonik), 37. Hladonik (Matějka, Mach), 55. Kalus (Stuchlík), 57. Roman (Mach) – 23. Zabloudil (Hajšman), 53. Hajšman (Podlaha)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ovčaří) – Imrich, Krása, Mach, Radzienciak, Rufer, Valíček, Marguš, Krzak – Hrehorčák, Stuchlík, Hladonik, Kaukič, Kofroň, Molin, Papaj, Roman, Kalus, Matějka, Przybyla, Plitko
    HC Olomouc: Urban (Schejbal) – Beutl, Dajčar, Galvas, Janků, Mádr, Murla, Piska, Štreit, Holiš – Hajšman, Horký, Beier, Hubáček, Husták, Pěcha, Podlaha, Skopal, Zabloudil, Spatharis, Wolf