Hr. Králové – Kometa Brno 3:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.) | Chomutov – HC Plzeň 3:7 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:2 (2:0, 3:1,2:1)
HC Olomouc
Středa 19.03.2014, 12:00 • Werk aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

56:12
    Třinec právě vstřelil branku!
    Poměrně lehce teď vstřelili Oceláři sedmý gól. Po střele Macha se puk odrazil před branku,což nečekal olomoucký Urban, zůstal stát a mezi jeho bruslemi poslal puk do sítě MILOŠ ROMAN. Asistence: Matěj Mach.

54:44
    Dlouho motali Oceláři hlavy olomoucké pětce, Stuchlík poslal puk do mezikruží na hůl JANA KALUSE a ten prostřelil olomouckého gólmana. Asistence: Kryštof Stuchlík.

52:46
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A máme tady první využitou přesilovou hru dnešního zápasu, autorem branky je DOMINIK HAJŠMAN. Asistence: Josef Podlaha.

52:12
    A další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Kaukič vyloučen za hákování.

49:37
    Hrehorčák v dobré příležitosti trefuje pouze tyč.

47:40
    A otevírají se dvířka také na olomoucké straně, za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Beutl.

47:09
    Hrehorčák se sice vrátil na ledovou plochu, ale jeho místo na trestné lavici teď obsadí Radzienciak.

44:16
    Zabloudil si odpyká dvě minuty za sekání.

36:17
    Od levého mantinelu se vymotal JAN HLADONIK, s pukem se dostal až před Urbana a poslal puk do odkryté branky. Asistence: Adam Matějka, Matěj Mach.

32:57
    Ale přece jen se dostávají Oceláři do vedení o tři branky. Hladonik nahodil puk do brankoviště, odkud ho za záda brankáře dorazil ADAM MATĚJKA. Asistence: Jan Hladonik.

29:40
    A opět se bude vylučovat na straně hostů. Za sekání si dvě minuty odsedí Beier.

28:04
    Do samostatného úniku se dostal Horký, ale Prokop dobře zasáhl a stav utkání se tak nemění.

25:04
    Dajčar si odpyká dvě minuty za držení protihráče a je tady první přesilová hra pro domácí.

24:45
    Oceláři si však berou své dvoubrankové vedení zpět. Do přečíslení ve dvou proti jedinému obránci se dostal Hladonik spolu s ADAMEM MATĚJKOU a ten po přesné přihrávce prvně jmenovaného poslal puk do branky. Asistence: Jan Hladonik, Dominik Molin.

23:00
    Hosté snižují, puk za záda Prokopa procpal MATĚJ ZABLOUDIL. Asistence: Dominik Hajšman.

16:27
    A je tady další přesilovka pro hosty. Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Krása.

12:18
    Navíc je Kofroň vyloučen za sekání a je tady druhá přesilovka pro hosty.

07:48
    PATRIK HREHORČÁK dlouho bojoval za olomouckou branku o puk, byl faulován, ale i přesto dokázal navýšit vedení Třince. Bez asistence.

03:56
    Teď se však bude domácí mužstvo bránit. Za nedovolené bránění si dvě minuty odpyká Krása.

02:52
    Další nebezpečná situace v podání Ocelářů už gólem skončila. Puk se dostal na modrou čáru k obránci GRZEGORZOVI RADZIENCIAKOVI a ten poslal puk pod horní tyč. Bez asistence.

01:50
    Teď už však Oceláři zahrozili, střela jednoho z třineckých útočníků však skončila na tyči olomoucké branky.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 3. Radzienciak, 8. Hrehorčák, 25. Matějka (Hladonik, Molin), 33. Matějka (Hladonik), 37. Hladonik (Matějka, Mach), 55. Kalus (Stuchlík), 57. Roman (Mach) – 23. Zabloudil (Hajšman), 53. Hajšman (Podlaha)

HC Oceláři Třinec: Prokop (Ovčaří) – Imrich, Krása, Mach, Radzienciak, Rufer, Valíček, Marguš, Krzak – Hrehorčák, Stuchlík, Hladonik, Kaukič, Kofroň, Molin, Papaj, Roman, Kalus, Matějka, Przybyla, Plitko
    HC Olomouc: Urban (Schejbal) – Beutl, Dajčar, Galvas, Janků, Mádr, Murla, Piska, Štreit, Holiš – Hajšman, Horký, Beier, Hubáček, Husták, Pěcha, Podlaha, Skopal, Zabloudil, Spatharis, Wolf