Jaroslavl – Petrohrad 2:0 (kon.) | Doněck – Lev 0:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
SKA Petrohrad
Pátek 28.03.2014, 16:00 • Arena 2000 • Play-off KHL

Hrdinou dnešního mače je Curtis Sanford, který vychytal Lokomotivu vítězství 2:0. Soupeřem Jaroslavle ve finále konference bude lepší z dvojice Lev Praha – Donbass Doněck. Příjemný páteční večer vám přeje Petr Dejnožka. (18:14:45)

přesilové hry: 0/2 – 0/3

Obrovská radost domácích fanoušků, Jaroslavl postupuje po šesti zápasech do semifinále Kontinentální hokejové ligy!

60:00

59:43
    A znovu je hra po závaru před brankou Jaroslavle přerušena.

59:37
    Puk skončil v ochranné síti, vhazovat se bude před Sanfordem. V tuto chvíli si troufnu tvrdit, že hosté z Petrohradu to již nestihnou.

59:13
    Lokomotiv se osvobodil, postup do semifinále se stále přibližuje.

58:45
    Domácí pětice je již hodně unavená, Sanford ale drží střelu Thoresena!

58:12
    Kalinin ani Kovalčuk puk mezi tři tyče nevměstnali.

57:42
    Juka Jalonen si žádá čas na poradu, Salák s největší pravděpodobností zůstane na střídačce! Petrohrad musí hrát vabank, jinak jeho sezóna končí!

57:31
    Halou již začala obíhat mexická vlna. Kromě skupinky hostujících fandů nikdo v nepostup Jaroslavle nevěří.

57:03
    Domácí hrají naprosto senzačně, svého soka vůbec k ničemu nepouští. Naděje Petrohradu na sedmý zápas klesá s každou vteřinou.

56:16
    Navíc musí Salák ukrýt puk pod svojí lapačkou před dotírajícími útočníky, vhazovat se bude v útočné třetině Lokomotivu Jaroslavl.

55:34
    Čas hraje Lokomotivu do karet, nyní mu stačí pouze vyhazovat kotouč daleko od své svatyně.

55:04
    SKA je usazeno v útočné třetině, k ohrožení branky Jaroslavle se ale hosté stále nemohou kloudně dostat.

54:00
    Domácí fanoušci jsou ve varu, jejich tým je hodně blízko senzačnímu úspěchu. Zbývá šest minut.

53:20
    Na druhé straně se Ilja Kovalčuk vytočil z rohu kluziště, puk ale umístil do lapačky dnes bezchybného a skvěle chytajícího Sanforda.

52:40
    Janis Sprukts se od mantinelu vydal až před branku, na poslední chvíli mu ale Salák puk hokejkou vypíchl.