Zlín – Třinec 5:6 (po pr.) | HC Plzeň – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Sparta – Jihlava 8:0 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Zlínští mladší dorostenci ani napotřetí nevyválčili výhru. Třinecký PATRIK HREHORČÁK dostal kotouč do sítě a rozhodl o výhře Ocelářů nad Zlínem. Asistence: Miloš Roman, Matěj Mach

60:01

60:00

59:51
    Zlínský hráč si jde těsně před koncem odpykat dvou minutový trest. Vhazovat se bude před brankou Šimonů. Poslední šance na gól pro třinecké Oceláře v základní hrací době.

55:00
    Vidíme dramatický zápas, ve kterém není nouze o tvrdé hity a plno útočných akcí. Remíza by byla zřejmě spravedlivá pro oba týmy.

51:56
    Třinečtí využívají početní výhodu a je vyrovnáno! PATRIK HREHORČÁK dokonává v dnešním utkání hattrick. Asistence: Lukáš Kaukič, Miloš Roman.

51:18
    Následuje buly po levé ruce brankáře Šimonů.

50:48
    Jiří Karafiát (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění. Třinec je kompletní a teď si zahraje početní převahu.

48:45
    Zlínu se početní převaha ale zatím nedaří. Berani jsou nastěhovaní před brankářem Třince, toho ovšem zatím neohrozili v početní převaze.

48:21
    Ševci budou mít dobru přesilovou hru. Martin Valíček (TŘI) 2 minuty za hákování.

46:41
    Prudký pokus Hrehorčáka branku domácích netrefil.

46:18
    Hra se přelévá ze strany na stranu, vážnější šanci jsme však v poslední třetině ještě neviděli.

45:41
    Třinečtí dlouho měli puk na hokejkách, ale připravený Šimonů nakonec zasahovat nemusel.

45:19
    Třinec se usídlil za brankou Beranů a hosté vytvářejí nebezpečné kombinace.

44:38
    Dorážka Romana si našla místečko v lapačce Daniela Šimonů, buly před brankou Zlína.

43:18
    Berani se nastěhovali před branku Ocelářů a brankář Ovčaří musel být ve střehu. Buly po jeho levé ruce.

42:18
    Vhazuje se po pravé ruce zlínského brankáře.

Ivo Raiskub

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Bainar (Dlabaja), 5. Krejčiřík (Karafiát), 22. Mikulec (Chytil, Dlabaja), 26. Kenša (Fryšara, Richter), 30. Dlabaja (Krejčiřík) – 10. Hrehorčák, 17. Stuchlík (Valíček), 27. Hrehorčák (Roman, Kaukič), 42. Matějka (Krása, Stuchlík), 52. Hrehorčák (Kaukič, Roman), 62. Hrehorčák (Roman, Mach)

Berani Zlín: Šimonů (Odložilík) – Gába, Richter, Kowalczyk, Jenáček, Klauda, Vodák, Martínek, Budil, Fridrich – Kotek, Fryšara, Výclavek – Chytil, Mikulec, Nevřela – Kenša, Krejřičík, Karafiát – Bainar Dlabaja.
    HC Oceláři Třinec: Prokop (30. Ovčáří) – Rufer, Klocek, Marguš, Krzak, Radzienciak, Mach, Krása, Valíček – Plitko, Molin, Stuchlík – Kaukič, Przybyla, Hrehorčák – Kalus, Matějka, Bárci – Roman, Papaj, Hladoník.

Rozhodčí: Battěk – Kleprlík, Pechánek