Valladolid – Almería 1:0 (kon.) | Osasuna – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Villarreal – Elche 1:1 (kon.)
Valencia – Getafe 1:3 (kon.)
Real Valladolid
1:0 (1:0)
UD Almería
Neděle 30.03.2014, 12:00 • Estadio Municipal José Zorrilla • Španělská LaLiga

To je vše, díky za pozornost a odpoledne u zápasu Zbrojovka Brno – Dukla Praha se těším na počtenou. (13:54:17)

ČK: Torsiglieri

Dobojováno. O osudu duelu rozhodla jedna akce, kterou dotáhl do konce Manucho. Domácí si tři body zasloužili, byli po celý zápas aktivnější a měli více ze hry. K tomu některé dobře šance, ve výsledku tedy výhra 1:0. Hosté se sice snažili a jakés takés možnosti měli, ale prosadit se nedokázali. Navíc je oslabil patnáct minut před koncem po druhé žluté kartě Torsiglieri.

90+3
    Zoufalý nápor UD přeci jen přišel, ale je to spíš křeč. Nedaří se souhra a ta koncovka je dnes velmi žalostná.

90+2
    Další roh pro hostující celek zahrával Vidal, ale našel pouze nepřesně střílejícího Rodriho.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec dnešního zápasu.

90
    Ne, tak centr proskotačil vápnem a tam nikdo. Jiménez může rozehrát.

90
    Ještě je tu roh pro Almeríu, možná jedna z posledních šancí na vyrovnání.

90
    Už se hraje poslední minuta zápasu, dá se očekávat nějaké to nastavení.

88
    Pérezův centr našel ve vápně hlavičkujícího Manucha, asi nejlepší hráč zápasu přestřeluje konstrukci brány.

87
    Naopak Real kontroluje hru a je s míčem daleko od svého brankáře.

86
    Stále platí stav 1:0, když se o zatím rozhodující branku postaral již v 6. minutě Manucho. Hosté dohrávají zápas v deseti a zdá se, že už nemají dostatek sil na vyrovnání.

85
    Střídání v týmu Real Valladolid: ze hřiště odchází Daniel Larsson, přichází Omar.

84
    Larssona chytají křeče a vypadá to, že půjde ze hry. To znamená poslední změna u domácích.