Sparta B – Štěchovice 1:1 (kon.) | Převýšov – Zápy 3:3 (kon.) | H. Měcholupy – Čáslav 1:1 (kon.)
Kolín – Admira Praha 2:0 (kon.) | Domažlice – Jirny 1:1 (kon.)
SK Převýšov
3:3 (1:1)
SK Zápy
Neděle 30.03.2014, 10:15Česká fotbalová liga

Hosté nedokázali udržet dvoubrankový náskok a domů si odváží pouhý bod, který jim v bojích o záchranu velkou jistotu nedává.

90
    Nastavují se dvě minuty.

86
    Převýšovu se čas na vstřelení rozdílové branky hodně krátí. Kdo by před dvaceti minutami řekl, že hosté budou rádi, když ubrání remízu.

84
    Domácí se mohli dostat poprvé v zápase do vedení, jeden z útočníků se zjevil sám před brankářem, jenže ani po kličce do strany ho propálit nedokázal!

80
    Navíc budou kopat další rohový kop, hlavičkáři se již ženou do pokutového území.

79
    A domácí mají stále silný tlak, snaží se dokonce strhnout náskok na svoji stranu.

76
    Převýšov právě vstřelil branku!
    A vzápětí je silný tlak domácího týmu zužitkován, zhruba patnáct minut před koncem jedeme od nuly! Na rohový kop si na zadní tyči naskočil JOSEF DVOŘÁK, který k velké radost domácích příznivců procpal míč do sítě – 3:3!

74
    A ono to ještě bude drama! Míč do sítě dokázal dostat střelou zpoza šestnáctky JAKUB URBANEC, který tak dal domácím naději – 2:3!

71
    Domácí se snaží ještě o zdramatizování závěru, trenér nyní na hrací plochu posílá třetího útočníka.

69
    Zápy právě vstřelily branku!
    Míč si postavil na penaltový puntík JAN PETRŽÍLKA, neomylnou střelou poslal brankáře na opačnou stranu – 1:3!

68
    Václav Svoboda si chytrou kličkou v pokutovém území došel pro pro penaltu!

65
    Domácí jsou nastěhováni v okolí šestnáctky soupeře, defenzíva Zápů je dnes ale velmi jistá.

64
    A stejná situace se opakuje o několik sekund později na straně druhé.

63
    Útočnou akci hostujícího týmu zastavil lajnový rozhodčí pro ofsajd.

61
    Domácím se nedaří v zakončení, pokaždé chybí pověstná finální přihrávka. Zápy mají v tuto chvíli zápas ve svých rukou.

57
    Několik ostrých zákroků na hostující straně trochu rozvířilo atmosféru, u balonu jsou opět hráči Převýšova.

55
    Domácí se znovu snaží o odpověď, hostující obrana ale pracuje zatím velmi jistě.

Petr Dejnožka

Hledáme zpravodaje pro tým SK Zápy. Více informací zde.

Branky: 34. Špidlen, 74. Urbanec, 76. Dvořák – 5. Hakl, 53. Svoboda, 69. Petržílka (pen.)

Karty:   35. Černý (PRV), 45. Veselka (PRV)

SK Převýšov: Jehlička – Černý, Jarkovský, Kopáč, Sixta, Doležal, Urbanec, Veselka, Sedláček, Špidlen, Jan Dvořák.
    Náhradníci: Petr, Kouřil, Josef Dvořák, Novák, Bodlák, Kučera, Hock.

SK Zápy: Rodinger – Šulc, Málek, Hakl, Petržílka, Kalivoda, Kovařík, Glasnovič, Jelínek, Duben, Svoboda.
    Náhradníci: Šejvl, Svoboda, Chrobák, Cafourek, Janda, Havránek.