Rennes – Bastia 3:0 (kon.) | Lille – Guingamp 1:0 (kon.) | Lyon – Saint-Étienne 1:2 (kon.)
Lille OSC
1:0 (0:0)
EA Guingamp
Neděle 30.03.2014, 17:00 • Stade Pierre-Mauroy, Villeneuve d'Ascq • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (18:58:58)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Ve druhé půli měli hosté několik nebezpečných akcí, ale nedokázali překonat domácího brankáře. Když už to vypadalo, že by se tak mohlo stát, zastoupil jej Kjaer. V 59 minutě nastoupil Kalou, po celý zápas se spíše trápil, ale v nastaveném čase se stal hrdinou Lille, když změnil směr Bašovi hlavičky a připsal domácím další tři body.

90+4
    Hosté ještě spěchají a chtěli by se dostat před branku Enyeamy. Ale zatím je to velmi těžké.

90+3
    To je pro hosty trochu krutý trest, zvláště, když už už sahali po bodu a ve druhé půli byli více než vyrovnaným soupeřem.

90+2
    Lille právě vstřelilo branku!
    Rohový kop se snesl na hlavu kapitána Baši, který usměrnil míčna branku Guingampu před brankovou čárou ještě změnil směr míče SALOMON KALOU.

90+1
    Čtyři minuty, tolik ještě nastaví hlavní sudí. A tolik času ještě zbývá Lille k zisku tří bodů.

90
    Lavička domácího týmu jako by nevěřila, že s takovým týmem jakým Guingamp je hrají stále bez branek.

90
    Ještě minuta základní hrací doby a Guingamp si může odvést domů cenný bod.

89
    Rodelin napálil pouze zeď, a hosté odpalují míč co nejdále mohou. Lille se vrací na vlastní polovinu. utkání se pomaličku blíží ke svému konci.

89
    Hlavní sudí ještě rovná zeď.

88
    Žlutou kartu dostává Moustapha Diallo (EA Guingamp).

88
    Sidibému vystavil stopku svým tělem Diallo. Faul hostujícího hráče.

87
    Mendes předal před vápnem na Rouxe, který ve vápně našel Kaloua, ten si míč zpracoval, ale slabá střela nemohla Samassu ohrozit, tím spíš, že mířila přesně doprostřed.

86
    Kalou nezpracoval míč tak, jak by si představoval a toho využil Diallo a odebral mu jej, navíc ve složité situaci hostující hráč dokázal odehrát míč daleko od své branky.

85
    Jenže jejich postup zastavuje ofsajd Salomona Kaloua.

84
    Znovu byl v hledáčku Giresseho Yatabaré, tentokrát mu k míči chyběly asi 3 kroky. Domácí se nemusí bát.

84
    Hosté hrají již na jediného vysunutého hrotového hráče, jímž je Yatabaré, tím směrem také létají veškeré odkopávané míče.