Trnava B – Šaľa 4:4 (kon.) | Pohronie – Senec 1:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
1:2 (0:0)
ŠK SFM Senec
sk Neděle 30.03.2014, 15:00 • TJ Dolná Ždaňa • MONACObet liga

24.kolo druhej ligy je kompletné a v jeho dohrávke Pohronie svoj domáci zápas nezvládlo a prehráva so Sencom 1:2.

Odo mňa je to na dnes všetko, prajem príjemný zvyšok víkendu. (17:33:54)

90
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Imrich Bedecs, prichádza Patrik Szabo.

81
    Pohronie dalo gól!
    Deväť minút pred koncom druhého polčasu znižuje na 1:2 z pohľadu domácich MÁRIO SEPEŠI, ktorý do stretnutia nastúpil len pred troma minútami.

82
    Žltú kartu dostáva Lukáš Pomichal (ŠK SFM Senec).

78
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Boris Turčák, prichádza Lukáš Pomichal.

78
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Zdenko Kamas, prichádza Mário Sepeši.

72
    Žltú kartu dostáva Pavol Orolín (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

70
    Žltú kartu dostáva Patrik Abrahám (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

68
    Senec dal gól!
    IMRICH BEDECS premieňa pokutový kop a Senec po jeho góle vyhráva už 0:2.

67
    Žltú kartu dostáva Ján Sojka (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

61
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Denis Urgela, prichádza Michal Páleník.

61
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Lukáš Pelegríni, prichádza René Paraj.

57
    Skóre dnešného zápasu otvára striedajúci GABRIEL BEZÁK, ktorému stačili dve minúty na trávniku, aby poslal hostí do vedenia 0:1.

55
    Striedanie v tíme ŠK SFM Senec: z ihriska odchádza Nemanja Pušara, prichádza Gabriel Bezák.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Malec – Sekereš (K) , Adam, Kamas, Orolín, Pelegríni, Blaho, Sojka, Pinka, Abrahám, Urgela
    Náhradníci: Packo, Páleník, Krivjančin, Sepeši, Garaj, Paraj

ŠK SFM Senec: Kostolanský- Tóth, Polgár (K) , Hlavatovič, Hílek, Urban, Bedecs, Turčák, Brčák, Pušara, Molnár
    Náhradníci: Bezák, Pomichal, Szabo, Ravas, Huszár, Klokner, Matlák

Rozhodca: Jurenka – Sluk, Lieskovský.

Vítam Vás pri prenose 2.futbalovej ligy, v ktorom sa v rámci dohrávky 24.kola stretne FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa s celkom ŚK SFM Senec.

Pohronie je momentálne na predposlednom jedenástom mieste s počtom 16 bodov, čo znamená dvojbodový náskok pred posledným Liptovským Mikulášom a štvorbodovú stratu na desiate Duslo Šaľa. Pohronie čaká na výhru od 18.kola a z posledných piatich zápasov získalo len jeden bod za remízu 1:1 na pôde Prešova. Naposledy prehralo 1:2 v Podbrezovej.

Senec je na piatom mieste, na svojom konte má 38 bodov a to je o päť viac než má šiesty Spartak Trnava B, ale o šesť menej než štvrtý Bardejov. Senec neprehral už šesť zápasov v rade, dokázal z nich päťkrát vyhrať a raz remizovať. Naposledy si poradil doma s Liptovským Mikulášom 2:1.