Sparta – Přerov 4:3 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 0:2 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 7:3 (kon.)
Berani Zlín
7:3 (1:0, 1:2, 5:1)
HC Motor České Budějovice
Neděle 30.03.2014, 14:00 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Mistrovství ČR - 8. třída

Oba týmy se ještě fotí na závěr turnaje a oslavují své vystoupení v letošní sezoně.

Já se s vámi prozatím loučím. Za chvíli můžete sledovat poslední zápas MČR mezi mladším dorostem Sparty a Plzně. (16:17:42)

Zápas je u konce. Zbytek třetiny už se dohrál v poklidu a Zlín si odnáší výhru 7:3. Jedná se o první tříbodové vítězství Zlína na MČR. Velkou zásluhu na něm měl střelec hattricku Zdeněk Sedlák. O výsledku se rozhodlo ve třetí třetině, kterou domácí vyhráli v poměru 5:1.

60:00

58:39
    Zlín bude hrát přesilovku 5 na 3. Budějovický Šafář dostal 5 a dokonce utkání za napadení. Poté hostující Novák a domácí Sedláček si na trestné odsedí dvě minuty.

58:39
    K vidění bylo několik potyček. Rozhodčí se chystá vylučovat hráče na obou stranách.

57:42
    Dvě minuty za hrubost si odpyká hostující Silný.

57:34
    Zlín právě vstřelil branku!
    ZDENĚK SEDLÁK dokonal svůj hattrick. Jeho střela po přihrávce od Mynáře zapadla až za záda Prušáka a skončila v síti. Asistence: Petr Mynář.

57:13
    Hubík poslal pas přes šířku hřiště na JIŘÍHO SUHRADU, který zpracoval puk poslal ho k tyči budějovické brány. Asistence: David Hubík, Jan Jaroněk.

56:39
    Dřímal poslal nekompromisně k ledu Silného, jenže se snažil probít ke Kořénkovi.

56:02
    Sudí posoudili ofsajd Zlína jako úmyslný, takže se bude vhazovat u branky Kořénka.

55:49
    Hosté vyhazují kotouč až za bránu Kořénkovi brány.

55:12
    Holý (CEB) si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

55:06
    Hamrlík se ve stylu svého otce napřáhl od modré a ohrozil Prušáka v bráně Budějovic.

54:35
    Boj o puk za bránou Zlína vyhráli domácí hráči.

54:04
    Toman svou střelou od modré trefil jen bránícího Dřímala.

52:57
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. Krcho nastřelil kotouč na Kořénka, ten ho vyrazil, ale do sítě ho jen tak tak dotlačil ŠIMON MASOPUST. Asistence: Vojtěch Krcho.

52:22
    Menší potyčka před bránou Prušáka, ale vylučovat se nebude. Čeká nás jen vhazování.

51:18
    SEBASTIAN FAJKUS se nebojácně natlačil mezi beky až před bránu a překonal Prušáka střelou mezi betony. Asistence: Robert Sedláček.

51:06
    Domácí jsou v plném počtu a hrají zkrácenou přesilovku.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Sedlák, 28. Kristek (Mynář), 44. Sedlák (Vítek), 47. Dřímal (Kristek), 52. Fajkus (Sedláček), 58. Suhrada (Hubík, Jaroněk), 58. Sedlák (Mynář) – 29. Vaculík (Holý), 31. Toman (Fiala), 53. Masopust (Krcho)

Berani Zlín: Kořének (Horák) – Tkadlec, Jaroněk, Hamrlík, Dřímal, Vítek, Babulík, Prchal – Medřický, Sedláček, Nesrsta, Pröschl, Sebera, Mynář , Hubík, Suhrada, Pavlas, Sedlák, Fajkus, Kristek, Mlýnková
    HC Motor České Budějovice: Prušák (Svoboda) – Šafář, Silný, Šulista, Doktor, Novák Vávra, Stárek – Masopust, Toman, Tejček, Krcho, Fiala, Tisoň, Beránek, Vaculík, Svoboda, Holý

Rozhodčí: Jechoutek – Blaha, Valentík