PSG – Remeš 3:0 (kon.) | Bastia – Sochaux 2:2 (kon.) | Bordeaux – Rennes 2:2 (kon.)
Guingamp – Montpellier 1:2 (kon.) | Lorient – Évian TG 1:1 (kon.) | Toulouse – Lille 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:2 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 05.04.2014, 20:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tak to je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších utkání se budu těšit na shledanou. (21:56:25)

Statistiky

Držení míče: 57 % : 43 %
    Střely celkem: 10:5
    Střely na branku: 4:2
    Rohy: 7:1
    Fauly: 9:10

Rozhodčí ukončil zápas a týmy se rozchází po remízovém výsledku 2:2. Bordeaux bylo blízko výhře, vždyť v 61. minutě upravil Rolán na 2:0! Jenže už za další tři minuty snížil Doucouré a o další čtyři minuty vyrovnal zblízka Alessandrini. Od té chvíle se hrál výborný fotbal plný akcí a šancí, další branku jsme však už neviděli.

90+4
    Costil teď zřejmé zachránil hostům bod, neboť vytlačil na roh krásnou Rolánovu bombu z dálky!

90+3
    Hosté už jen odvrací míče mířící k jejich vápnu, snaží se šetřit čas.

90+2
    Cheick Diabaté za svůj faul dostal žlutou kartu.

90+2
    Je tu přerušení hry, Diabaté trefil Kanu-Biyika do obličeje a je nutné ošetření.

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Rohový kop pro domácí tým končí útočným faulem Diabatého na Danzého. Diabatému se to nelíbí a říká to i sudímu.

89
    Je tu úplný závěr zápasu, Bordeaux se ze všech sil snaží dostat na dostřel.

87
    A právě Kamil Grosicki jde z trávníku dolů, aby přepustil místo Stevenu Moreirovi.

86
    Další žlutá karta pro hostující barvy. Za šlapák na Orbána ji dostal Kamil Grosicki.

85
    Žlutou kartu za držení protihráče dostal hostující Ola Toivonen.

84
    Z velké dálky to zkusil Sertic a moc tomu nescházelo, rána prosvištěla kolem levé Costilovy šibenice.

84
    Na centr si naskakovalo hned několik hráčů, jenže míč jen neškodně prolétl vápnem a skončil v zámezí.

83
    Rohový kop pro domácí po sražené střele Maurice-Belaye.

81
    Máme tu poslední desetiminutovku utkání, strhne některý z týmů výhru na svou stranu?

81
    Pomalým krokem odchází z trávníku hostující Jean Makoun, novou tváří se stal John Boye.

Aleš Pur

Branky: 37. Hoarau (Rolán), 61. Rolán (Saivet) – 64. Doucouré (Makoun), 68. Alessandrini (Grosicki)

Karty:   90+2. Diabaté (BOR) – 85. Toivonen (REN), 86. Grosicki (REN)

Girondins Bordeaux: Carrasso (C) – Mariano, Planus, Sané, Orban – Rolán, Sertic, Traoré, Maurice-Belay – Saivet (80. Diabaté), Hoarau.
    Náhradníci: Jug – Bréchet, Chalmé, Poundjé, Biyogo Poko, Bellion, Diabaté.

Stade Rennes: Costil – Danzé (C), Kana-Biyik, Armand, M'Bengue – Grosicki (87. Moreira), Makoun (81. Boye), Doucouré (65. Kadir), Konradsen, Alessandrini – Toivonen.
    Náhradníci: N'Diaye – Boye, Moreira, Kadir, Pajot, Hunou, Oliveira.

Rozhodčí: Mikael Lesage – Matthieu Lombard, Sébastien Denis