Manchester City – Southampton 4:1 (kon.) | Aston Villa – Fulham 1:2 (kon.) | Cardiff – Crystal Palace 0:3 (kon.)
Hull City – Swansea 1:0 (kon.) | Newcastle – Manchester Utd. 0:4 (kon.) | Norwich – West Brom 0:1 (kon.)
Chelsea – Stoke 3:0 (kon.)
Hull City AFC
1:0 (1:0)
Swansea City
Sobota 05.04.2014, 16:00 • The KC Stadium, Hull • Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mě z Barclays Premier League vše. S konstatováním, že Hull City porazil na svém hřišti Swansea nejtěsnějším brankovým rozdílem 1:0, se s Vámi loučí komentátor Tomáš Reiner. Na shledanou. (17:55:46)

Swansea po přestávce zlepšila svůj výkon a byla výrazně lepší než domácí Hull City, kterému patřil pro změnu první poločas, během něhož se prosadil George Boyd a jediným gólem zápasu rozhodl o těsném vítězství Tigers. Konečný výsledek. Hull City 1 Swansea 0.

90+4
    V dnešním zápase se už zřejmě nic nestane.

90+3
    Bony Wilfried byl tím hráčem, který se jako poslední dostal ke střele, jeho pokus ovšem zamířil mimo.

90+3
    Za malou chvíli se rozeběhne poslední minuta čtyřminutového nastavení a Swansea už má na vyrovnání jen něco málo přes 60 sekund.

90+2
    Swansea se dostala v závěru druhé minuty nastavení do zakončení, střela jednoho z hostujících hráčů ale zamířila mimo.

90+2
    Útok Hullu City zastavil ofsajd, v němž se ocitl Sone Aluko.

90+2
    Nad rámec zápasu byly nakonec nastaveny 4 minuty.

90+1
    Střídání v týmu Hull City AFC: ze hřiště odchází Nikica Jelavić, přichází Yannick Sagbo.

90
    Dnešní utkání na The KC Stadium sleduje 22744 diváků.

89
    Blíží se závěr zápasu, nad jehož rámec budou s největší pravděpodobností nastaveny 3 minuty.

88
    Robert Koren se mohl pokusit vstřelit rozhodující gól, jeho akci ale zastavil útočný faul na Wayna Routledge.

87
    Jake Livermore zůstal ležet na hrací ploše a musel být ošetřován.

87
    Swansea je ve druhém poločase lepší a vytvořila si několik šancí na vyrovnání, gól do sítě Hullu City ale ne a ne padnout.

86
    DRŽENÍ MÍČE: Hull City 43% Swansea 57%

85
    Do konce utkání zbývá něco málo přes 5 minut a Hull City stále vede nad Swansea nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

84
    Swansea využila poslední střídání. Dokáže Leroy Lita spasit svůj tým?

83
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Leon Britton, přichází Leroy Lita.

Tomáš Reiner

Branky: 39. Boyd (Rosenior)

Karty:   41. Shelvey (SWN), 74. Hernández (SWN)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:9.
    Hull City AFC: Harper – Rosenior, Chester, Davies, Figueroa (75. Koren) – Elmohamady, Livermore, Meyler, Boyd – Long (64. Aluko), Jelavić (90+1. Sagbo).
    Náhradníci: Jakupović – Bruce, Koren, Quinn, Fryatt, Sagbo, Aluko.

Swansea City: Vorm – Rangel, Flores, Williams, Davies – de Guzmán (46. Dyer), Britton (83. Lita), Michu (66. Hernández), Shelvey, Routledge – Bony.
    Náhradníci: Tremmel – Amat, Taylor, Hernández, Cañas, Dyer, Lita.

Rozhodčí: Howard Webb. Asistenti: D. Cann, A. Halliday. Čtvrtý rozhodčí: L. Mason

Diváci: 22744