Heerenveen – Eindhoven 3:0 (kon.) | Breda – Twente 0:2 (kon.) | Nijmegen – Cambuur 1:1 (kon.)
Heracles – GA Eagles 1:2 (kon.)
NEC Nijmegen
1:1 (1:1)
SC Cambuur Leeuwarden
Sobota 05.04.2014, 19:45 • Goffertstadion, Nijmegen • Nizozemská Eredivisie

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou. (21:40:20)

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme již branku neviděli. Více aktivní byli domácí, kteří ale nedokázali proměnit žádnou ze svých šanci. Závěr byl pak hodně hektický, když jsme během 4 minut viděli hned tři žluté karty. Dvě na domácí straně a jednu pro Cambuur. Utkání tak končí remízou 1:1 a oba celky se rozdělí po bodu.

90+3
    Leiwakabessy se ve středu pole srazil s protihráčem a na malou chvíli zůstal ležet na trávníku. Teď již však vypadá, že bude v pořádku.

90+2
    Utkání se již spíše jen dohrává.

89
    Tak to je opravdu velmi vypjatý konec utkání! Třetí červená karta během čtyř minut. Tentokrát si jí vysloužil domácí van Eijden, když stáhl unikajícího protihráče. Domácí tak dohrají v devíti.

87
    Díky dvěma červeným kartám je ted hra hodně rozkouskovaná. Domácí tak nemají moc času na to, aby se pokusili o závěrečný tlak.

86
    Přesilovka hostů ale netrvala dlouho, svou druhou žlutou kartu za faul viděl Ritzmaier a musí se odporoučet do sprch stejně jako před malou chvílí jeho protihráč. To je hodně zajímavý závěr dnes jinak klidného utkání.

85
    Domácí budou ale muset dohrát utkání v deseti poté, co Koolwijk trochu nesmyslně udeřil van Moorsela do tváře. Ten to nutno říci hodně přihrál.

84
    Budou k tomu mít možnosti díky rohovému kopu.

83
    V posledních minutách je vidět na domácích velká chuť zvrátit utkání na svou stranu.

82
    Castillion se ve výskoku provinil proti pravidlům v souboji s hostujícím brankářem.

79
    A je tomu tak, v rámci posledního střídáním domácích odchází ze hřiště zraněný Rieks, kterého nahradí Pálsson.

79
    Rieks se zřejmě v souboji zranil a vypadá to, že bude muset střídat.

78
    Druhá změna i v sestavě domácích. Na poslední minuty nahradí Nielsena v sestavě Hemlein.

77
    A stejný okamžik nastal i teď. Conboy nedokázal v situaci dva na dva přesně přihrát a bylo po šanci.

75
    Kvůli nepřesnosti teď přišli domácí o míč. Působí na mě zbytečně nervózním dojmem.

74
    Van Moorsel byl nohou zasažen do hlavy od Conboye, tohle pochopitelně hlavnímu sudímu neuniklo. Z následné standardky si hosté nic nevytvořili.

72
    Hosté vypadají, jakoby jim remíza stačila a snaží se hrát hodně na jistotu zezadu. Domácí budou chtít zajisté vyhrát.