Rennes – Angers 3:2 (kon.)
Stade Rennes
3:2 (2:1)
Angers SCO
Úterý 15.04.2014, 21:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzský pohár

To je ode mne pro dnešek vše. Již v pátek pokračuje Ligue1 předehrávkou 34. kola. Do Saint-Étienne zavítá čerstvý finalista Francouzského poháru mužstvo Rennes. Na toto utkání Vás již nyní srdečně zvu. (23:00:11)

Je dobojováno. Po první půli, která skončila 2:1 ve prospěch domácích, udeřili ve druhém poločase jako první domácí, kteří díky Makounovi zvýšili na rozdíl dvou branek a jak se později ukázalo, tato branka byla i vítězná. Hosté pak převzali iniciativu nad zápasem, měli míč častěji na svých kopačkách, ale nedokázali se pořádně prosadit. Až těsně před koncem domácí ve vápně zahráli rukou a nařízenou penaltu proměnil Yattara. Víc už hosté nestihli a tak na Stade de la Route de Lorient mohli propuknout oslavy postupu do finále Francouzského poháru. Kdo bude soupeřem Rennes se dozvíme až zítra, kdy hraje Guingamp s Monacem. Finále se bude hrát v sobotu 3. května.

90+3
    Ještě jeden roh pro domácí, to už vypadá pro Rennes dobře.

90+2
    Paul-Georges Ntep je dalším napomínaným hráčem.

90+1
    Mohamed Yattara v souboji naskočil do Kana-Biyika a vidí žlutou kartu.

90
    Nastaveny byly pouze 2 minuty.

89
    Jean-Armel Kana-Biyik se snažil zabránit hostům, aby sebrali míč a donesli jej do středu hřiště. Jednoho z nich podrazil. To klidně mohla být i červená karta.

89
    Angers právě vstřelilo branku!
    K jeho exekuci se postavil MOHAMED YATTARA. Costil si vybral pravou stranu, hostující střelec přesně opačnou.

88
    Tak ještě přeci jen drama. Jeden z domácích hráčů byl nastřelen ve vápně do ruky a byl nařízen pokutový kop.

87
    M'Bengué s Boyem zakombinovali. Nechali k sobě blíže přistoupit Socriera s Gamboem, ale o míč se obrat samozřejmě nenechali. Už je o ze strany domácího týmu hra na kočku a na myš.

86
    Ale bohužel domácí jsou při rohových kopech zcela neškodní. Jejich centry nemohou najít žádného hlavičkáře.

85
    Domácí budou kopat roh. Costil už se uvolňuje na hranici vlastního vápna.

84
    Hosté kombinují na polovině Rennes. Ježe předávka do vápna na Yattara, který se ve druhé půli na několik minut vytratil, se vůbec nepovedla.

83
    Ač do konce zbývá nějakých 7 minut, můžeme již říct, že by Rennes postup do finále Francouzského poháru nemělo uniknout. V této sezóně to jistě bude nad očekávání výborný výsledek a třeba to domácí tým odrazí i životnímu konci v Ligue1.

82
    Nicméně se hostům již nedaří žádná standardní situace. Vše si domácí hlídají, jak mají.