Heerenveen – Utrecht 4:1 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 5:1 (kon.) | Breda – Waalwijk 1:1 (kon.)
Zwolle – Eindhoven 1:2 (kon.) | Heracles – Ajax 1:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:2 (kon.)
Nijmegen – Twente 2:5 (kon.) | Kerkrade – Groningen 1:2 (kon.) | Den Haag – Alkmaar 2:1 (kon.)
NAC Breda
1:1 (1:0)
RKC Waalwijk
Neděle 27.04.2014, 14:30 • Rat Verlegh Stadion • Nizozemská Eredivisie

To je ode mě z tohoto zápas vše, loučím se s vámi a zase u nějakého dalšího online přenosu na shledanou. (16:28:52)

Zápas je u konce! Waalwijk si v posledních 20 minutách dokázal vytvořit velký tlak a mnoho šancí, ale na více než vyrovnání se nezmohl. Zápas nakonec končí 1:1 s čímž mohou být spokojenější domácí, protože tento výsledek jim zajišťuje udržení v Eredivisie. Naopak Waalwijk už má jisté, že ho čeká barážové play off.

90+4
    Blíží se závěr utkání a domácí mají míč na svých kopačkách.

90+4
    Žlutou kartu dostává Swerts (NAC Breda).

90+2
    Po dlouhém autu hostů byl ve vápně Bredy obrovský zmatek, který však nakonec Waalwijk nedokázal proměnit v kýžený gól.

90+1
    Žlutou kartu dostává Drost (NAC Breda).

90+1
    Rozhodčí Nijhuis nastavuje 5 minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Nakopnutý balón, který nedokázal nikdo tečovat, nakonec proletěl těsně vedle domácí brány.

88
    Poepon (BRD) si pěkně narazil míč ve vápně s Pericou, ale poté jen narazil do jednoho z obránců Waalwijku.

86
    V útočné kombinaci je již opět Waalwijk, na kterém je vidět, že dnešní utkání potřebuje vyhrát.

85
    Hostující obrana teď musela odvracet nebezpečný prudký centr do vápna.

84
    Hosté se v pohodě ubránili a nyní jsou již s míčem na polovině Bredy.

83
    Breda se teď na chvíli vymanila z tlaku a vybojovala rohový kop.

82
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Hooi, přichází Seuntjes.

82
    Jestli byl zápas prvních 70 minut opatrný a prakticky bez výraznějších šancí, tak oproti tomu v posledních minutách jasně převzal iniciativu Waalwijk, který teď výrazně tlačí svého soupeře.