Lotyšsko
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Norsko
sk Pátek 02.05.2014, 17:00 • Aréna Ondreja Nepelu Bratislava • Slovakia Cup

Skončilo nám dnešné predstavenie, ani neviem, či predstavenie, mne sa to vôbec, ale vôbec nepáčilo. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Kristian Forsberg, v tíme domácich gólman Kristers Gudlevskis. Pomerom striel 23:26, s výsledkom 2:0, sa z novinárskeho sektoru, kde som sedel na dnešnom zápase úplne sám, lúči a želá pekný večer a dobrú noc všetkým Vladimír Korduliak. (19:11:14)

60:00

59:42
    Obe mužstvá s plným počtom hráčov.

59:37
    Dva na jeden mohli ísť do brejku domáci, pokašľali to v strednom pásme....

59:13
    Dnešné stretnutie sleduje 3.420 divákov.

59:10
    Oddychový čas hostí, pokúsia sa o malý hokejový zázrak? V tejto silnej zostave však dnes nič neukázali.

59:05
    Haugen vykorčuľoval von z bránky, power play Nórsko.

57:42
    Osobný trest pre jedného z hráčov Nórska, počkám na hlásateľa, Røymark osobný trest za nešportové správanie.

57:42
    Obojstranné vylúčenie, Lipsbergs dve minúty za napadnutie, Martinsen dve minúty za hrubosť. Hráme štyria proti štyrom.

57:35
    Hostia v plnom počte, stretnutie snáď už nejako dohráme. Opäť bitka.

57:09
    Puk v pásme domácich na ich hokejkách, uvidíme ich akciu ešte v presilovej hre?

56:32
    Hostia aspoň na chvíľku poslali puk do stredného pásma, Lotyšsko je však rýchlo naspäť.

56:06
    Lotyšsko zamklo Nórsko v pásme, uvidíme gól? Publikum si ho žiada potleskom.

55:35
    Zbytočný tvrdý zákrok v podaní Martinsena, dve minúty za vrazenie na mantinel. Ak budú takto hrať hráči Nórska aj zajtra s nami, majú sa naši na čo tešiť, hlavne, aby nedošlo k zraneniu pred MS.

55:16
    Hostia v plnom počte, poľahky sa ubránili presilovej hre domácich.

54:55
    Teraz Nórsko zatlačilo v oslabení, puk tuším Sørvik poslal na ochranné sklo.

54:11
    Galvinš vystrelil z ľavej strany od kruhu, Haugen puk vyrazil, Lotyšsko s pukom naďalej v pásme.

53:16
    Tak na strane hostí Olden dve minúty za Holøsa, ktorý dostal dve minúty za krosček a do konca zápasu za hrubosť. Bičevskis do konca zápasu za hrubosť. Obaja už odkorčuľovali pod sprchy. Presilová hra pre Lotyšsko.