Janov – Bologna 0:0 (kon.) | Udinese – Livorno 5:3 (kon.) | Catania – AS Řím 4:1 (kon.)
Parma – Sampdoria 2:0 (kon.) | Chievo – Turín 0:1 (kon.) | AC Milán – Inter 1:0 (kon.)
Udinese Calcio
5:3 (5:2)
AS Livorno Calcio
Neděle 04.05.2014, 15:00Italská Serie A

Udine v divokém zápase přehrálo Livorno 5:3! Domácí vedli 1:0 a 2:1, pokaždé ještě hosté dokázali srovnat. Pak ale začal koncert Udine, domácí místy na hřišti kralovali. Až v závěru snížil na konečných 5:3 Mesbah. A to v první půli ještě nedal domácí Di Natale penaltu. (16:52:17)

90
    Sudí Rocchi nastavuje tři minuty.

89
    Livorno ve druhé půli mělo více prostoru a bylo aktivnější, takže po zásluze ještě skórovalo.

88
    Livorno právě vstřelilo branku!
    Přece jen ještě jedna branka padla. Livorno koriguje nepříznivý stav a snižuje. DJAMEL MESBAH dorážkou k pravé tyči přidává třetí gól Livorna – 5:3.

86
    Utkání pomalu spěje ke svému konci, ve druhém poločase už jsme přece jen nebyli skvědky nijak extra zajímavých situací.

85
    Domácí naposledy střídají. Pereyru nahradil Jádson.

83
    Udine se po delší době objevilo v útočné akci, koncovka Bruna Fernandese ale byla mizerná.

82
    Udine už prakticky pouze brání výsledek. Takže lze očekávat příchod dalších šancí hostujícího Livorna.

81
    Paulinho (LVR) obdržel žlutou kartu.

79
    Belfodil přece jen mohl ještě snížit, dostal se do vápna, ale střelou zblízka netrefil prostor branky!

78
    Livorno střídalo. Duncana nahradil Castellini.

76
    Pinziho vystřídal v sestavě "zeber" Hassan Yebda.

75
    Mosquerův roh velké nebezpečí pro obranu Udine neznamenal.

73
    Udine se už skutečně příliš nikam nežene a pomalu čeká na konec zápasu. Přestože Livorno má čím dál více prostoru, velké šance si nevytváří.

72
    Hostující Mosquera pálil poměrně z velké vzdálenosti, ale jeho střela se vešla do prostoru branky. Scuffet byl ovšem připraven.

71
    Udine už poměrně nechává iniciativu hostujícímu Livornu, které ztrácí tři branky a těžko zápas dnes ještě zdramatizuje. Tři body Udine by už nic vzít nemělo.

69
    Hostující Piccini pálil z dálky nepřesně. Scuffet uvede míč do hry výkopem.

68
    Hosté kopali hned za sebou další dva rohy, ale k snižující brance jejich snaha nevedla.

Martin Pešout

Branky: 20. Di Natale (Fernandes), 21. Badu, 34. Pereyra (Silva), 45. Silva (Allan), 45+1. Di Natale (Pinzi) – 14. Paulinho, 31. Paulinho, 88. Mesbah

Karty:   29. Danilo (UDI) – 51. Greco (LVR), 53. Mesbah (LVR), 81. Paulinho (LVR)

Udinese Calcio: Scuffet – Danilo, Domizzi, Widmer, Silva – Allan, Badu, Fernandes, Pereyra (85. Jádson) – Pinzi (76. Yebda), Di Natale (65. López).
    Náhradníci: Brkić – Naldo, Lazzari, Merkel, Zielinski, López, Yebda, Jádson.

AS Livorno Calcio: Anania – Coda, Mesbah, Piccini, Émerson – Greco (59. Mosquera), Benassi (46. Siligardi), Biagianti, Duncan (78. Castellini) – Paulinho, Belfodil.
    Náhradníci: Aldegani – Castellini, Gemiti, Ceccherini, Luci, Mosquera, Borja, Biasci, Siligardi.

Rozhodčí: Rocchi – Grilli, Tasso