Saint-Étienne – Montpellier 2:0 (kon.) | Lorient – Ajaccio 1:0 (kon.) | Remeš – Évian TG 1:0 (kon.)
Sochaux – Nice 2:0 (kon.) | Toulouse – Nantes 1:1 (kon.) | Valenciennes – Bordeaux 0:1 (kon.)
Marseille – Lyon 4:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:0 (0:0)
Montpellier HSC
Neděle 04.05.2014, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Ètienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, hezký den. (15:49:50)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec ovládl domácí celek, který zcela zaslouženě vyhrál 2:0. Montpellier dnes vůbec nic nepředvedl a nevytvořil si vůbec žádnou šanci. Saint-Étienne se tedy přiblížil Evropské lize.

90+3
    Nic se už nestane, domácí celek vyhraje o dvě branky a získá hodně důležité body.

90+2
    Hraje se uprostřed hřiště a zápas se už pouze dohrává.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Utkání se už pouze dohrává, o vítězi tohoto zápasu je rozhodnuto.

88
    Domácí naposledy střídají. Dohrál Erdinç a zahraje Zouma.

86
    Ale ani ze sedmého rohového kopu nic nebylo a stav zápasu se nemění, domácí vedou o dvě branky.

85
    Rohový kop pro domácí.

84
    Další střídáín domácího celku. Dohrál Corgnet a zahraje si Tabanou.

82
    Domácí také střídají. Dohrál Lemoine a zahraje si Diomande.

80
    Je před námi posledních deset minutek a domácí celek stále vede o dvě branky. Uvidíme, zda hosté tento duel ještě zdramatizují.

78
    Hosté střídají. Odešel Martin a zahraje si Deza.

77
    Hosté to zkusili po levé straně, ale ani z této akce nic nebylo. Montpellieru se dnes v útočné fázi vůbec, ale vůbec nedaří.

75
    Ve vápně Saint-Étienne byl až příliš důrazný Bocaly, který za svůj faul uviděl žlutou kartu.

74
    Hosté ale bojují a nyní se usadili na polovině domácího celku.

Jakub Kopřiva

Branky: 47. Hamouma (Bayal Sall), 57. Erdinç

Karty:   48. Brison (SET) – 5. Martin (MON), 27. Deplagne (MON), 75. Bocaly (MON)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Bayal Sall, Perrin (C), Trémoulinas – Hamouma, Lemoine (82. Diomande), Corgnet (84. Tabanou), Clément, Gradel – Erdinç (88. K. Zouma).
    Náhradníci: Moulin – K. Zouma, Pogba, Baysse, Tabanou, Diomande, Mollo.

Montpellier HSC: Jourdren – Deplagne, Congré, El Kaoutari, Bocaly – Niang, Marveaux (62. Aït-Fana), Stambouli (C), Martin (78. Deza), Cabella – Camara (67. Sanson).
    Náhradníci: Pionnier – Jebbour, Saint Ruf, Sanson, Assoumin, Aït-Fana, Deza.

Rozhodčí: Delerue – Harchay, Saint-Cricq Lompre