Benfica – Setúbal 1:1 (kon.) | Rio Ave – FC Ferreira 0:0 (kon.) | Olhanense – Porto 2:1 (kon.)
Arouca – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Coimbra – Guimarães 0:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 1:1 (kon.)
Braga – Marítimo 1:1 (kon.)
FC Arouca
1:0 (1:0)
Gil Vicente FC
Neděle 04.05.2014, 19:00 • Estádio Municipal de Arouca (Arouca) • Portugalská Primeira Liga

Pro dnešek by to bylo ode mě vše, přeji Vám pěkný zbytek dne a u dalších onlajn přenosů na počtenou! (20:56:13)

Dnešní utkání dospělo do samotného konce. Vítězství si odnášejí domácí fotbalisté, kteří po zásluze Davida Simaa rozhodli zápas využitím penaltového kopu! Druhá polovina přinesla spoustu karet a dvou vcelku zbytečných vyloučení.

90+5
    Ani dvě střely Vicente letících na bránu v posledních minutách poločasu nepřinesou ještě další, ale tentokrát gólovou.

90+4
    Tohle již opravdu zavání vítězstvím domácích. Posledních několik sekund do závěrečného fouknutí do píšťalky.

90+2
    Máme tu druhou minutu nastavení a stále si domácí drží náskok. Ten si již patrně uhlídají.

90
    Poslední půlminutka zápasu, patrně se dočkáme ještě krátkého nastavení.

88
    Již velmi malá chvíle dělí domácí Aroucu od dnešního vítězství a druhé výhry ze dvou zápasů letošní sezóny proti Vicente.

87
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Pintassilgo, přichází Astarloa.

82
    Ale síly na trávníku se do konce zápasu vyrovnají. Druhou žlutou, takže vzápětí červenou kartu vidí domácí obránce Querioz, který už putuje pryč ze hry.

81
    Střídání v týmu Gil Vicente FC: ze hřiště odchází Caetano, přichází Gonçalves.

81
    Žlutou kartu dostává Caetano (Gil Vicente FC).

81
    Poslední desetiminutovka zápasu je před námi, hostům se nejen krátí čas, ale dochází také síly.

78
    Ale domácí Arouca má stále kvalitní obranu, kterou se nedaří Gil Vicente prostoupit. Zatím si domácí kouč vybral jen jedno střídání.

76
    Stále mají velkou převahu s míčem hosté, kteří očividně nepociťují početní nevýhodu. Jejich touha po srovnání je znatelná.

72
    Žlutou kartu dostává Diego (FC Arouca).

72
    Dalších pár minut pryč a pořád si Arouca drží svůj hubený náskok. Hlavní sudí zatím nechává svoje karty v klidu, hráči se zřejmě malinko poučili a zbytečně nefaulují.

69
    Stále ze sebe hráči Gil Vicente vydávají vše, když něco málo přes dvacet minut do konce zápasu drží větší kontrolu na míči.