Benfica – Setúbal 1:1 (kon.) | Rio Ave – FC Ferreira 0:0 (kon.) | Olhanense – Porto 2:1 (kon.)
Arouca – Gil Vicente 1:0 (kon.) | Coimbra – Guimarães 0:0 (kon.) | Estoril – Belenenses 1:1 (kon.)
Braga – Marítimo 1:1 (kon.)
SC Olhanense
2:1 (1:0)
FC Porto
Neděle 04.05.2014, 19:00Portugalská Primeira Liga

A je to tak! Obrovská radost a euforie na domácí straně z historického vítězství nad FC Porto! Nutno říci, že Olhanense si tuto výhru za předvedený výkon opravdu zasloužilo! Toto je ode mne pro dnešek vše a u příštího onlajn přenosu na počtenou! (20:55:39)

90+4
    Vypadá to, že domácí borci to zvládnou!

90+2
    A na druhé straně je žlutým kartonkem za protesty oceněn Ricardo.

90+1
    Femi Balogun dostává žlutou kartu za nafilmovaný pád.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty nad rámec hrací doby.

88
    Danilo nepřesně přihrál a balon končí mimo hřiště. Odkopávat tedy bude Belec.

87
    Domácí hráči zatím odolávají velice dobře a musí si udržet soustředěnost až do konce zápasu.

86
    Vid Belec vidí žlutou kartu za zdržování.

85
    Druhé střídání na domácí straně. Dolu jde Jander a na poslední minuty se představí Luis Filipe.

84
    Domácí tým bude zažívat hodně krušné chvíle.

82
    Porto právě vstřelilo branku!
    Tak nakonec to bude ještě napínavé! Po rohovém kopu se míč odrazil na hranici pokutového území k HECTORU HERREROVI, který propálil z první vše, co mu stálo v cestě.

81
    Střelec druhé branky Federico Dionisi střídá a místo něho se na hřiště podívá Mehmeti.

80
    Deset minut zbývá do snu, který se pro Olhanense může stát skutečností.

78
    Ricardo tvrdě sestřelil Souzu a může být rád, že za tento zákrok neviděl žlutou kartu.

77
    Domácí útočníci skvěle napadají a nenchávají Poroto rozehrát.

76
    Hosté jsou nastěhováni nyní na polovině domácích, ale více se jim předvést nedaří.

75
    Jestli Olhanense vyhraje, bude to vůbec poprvé z deseti střetnutí, kdy Porto s tímto soupeřem padne.