Pardubice – Žižkov 0:2 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Sokolov 1:1 (kon.)
Vltavín – Frýdek-Místek 2:2 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Zlín – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FK Třinec
1:0 (1:0)
FK Varnsdorf
Sobota 24.05.2014, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2200 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Svěřenci trenéra Kuly se po dnešní výhře posouvají na 9. místo díky zaváhání Pardubic a Frýdku-Místku. Z této pozice je ještě dnes může sesadit Zlín, ten by však doma musel porazit silný Hradec Králové. Varnsdorf zůstává na své 7. příčce, dotáhnout ho zítra může v případě výhry nad Táborskem Karviná. V příštím kole bude hrát Třinec posledního května v Českých Budějovicích, Varnsdorf přivítá v tentýž den Zlín a oba zápasy začnou v 17:00. Pro dnešek je to z Třince vše. Dnes se na Onlajnech můžete těšit třeba na finále Ligy mistrů, ale také na spoustu dalších přenosů. Na počtenou! (13:57:22)

Je dobojováno, ve druhém poločase gól nepadl a střetnutí končí vítězstvím domácího Třince. V 52. minutě mohli hosté srovnat krok, ale hlavička Schuberta branku Palečka těsně minula. Neprosadili se ani Třinečtí, když se Wojnarovi těsně před zakončením zamotal míč pod nohama a vracející se Mach pohotově zasáhl. Po hodině hry přišla červená karta pro domácího obránce Kubáně, který zbytečně po odpískání svalil na zem Schuberta a musel pod sprchy. Varnsdorf mohl početní výhodu přetavit ve vyrovnávací branku osm minut před koncem, ale Paleček vyrazil ránu Zbrožka z hloubi šestnáctky a obětaví obránci Třince zastavili také střelu Mikiniče z bezprostřední blízkosti. Poslední minuty již žádné drama nepřinesly a Třinec získal tři body.

90+2
    Motyčka šetří čas i za cenu faulu, za který vidí žlutou kartu.

85
    Hosté jsou stále aktivní, ale vyrovnávací branku se jim nedaří vstřelit.

83
    Zbrožek dostává žlutou kartu za výroky na sudího.

82
    Při domácím týmu teď stáli všichni svatí, neboť varnsdofští hráči ostřelovali branku. Domácí hráči se zuby nehty ubránili. Zbrožkovu střelu vyrazil před sebe Paleček, obránci mu pak pomohli se zablokováním Mikiničovy střely!

81
    Domácí i v deseti se snaží rozhodnout utkání ve svůj prospěch, ale Janec vystřelil mimo.

79
    Domácí naposledy střídají. Gulajeva nahradí na hřišti Gavlák.

76
    Joukl přihrál míč Málkovi, který postupoval sám na branku, na kterou ale nevystřelil, nebot v posledním okamžiku mu utekl míč.

74
    Daníček stáhl k zemi unikajícího Joukla a vidí zaslouženě žlutou kartu.

72
    Mikinič se dostal ke střele, ta ale skončila vysoko nad domácí brankou.

70
    Hosté uzamkli domácí tým před vlastní brankou, ale zatím si nevypracovali vážnější šanci.

68
    Dnešní utkání sleduje 512 diváků, ti teď sledovali Zbrožkovu ránu vysoko nad.

66
    Domácí trenér reaguje na vyloučení sřídáním. Ze hry stahuje Hašu a do hry posílá Joukla.