USA – Ázerbájdžán 2:0 (kon.) | Jižní Korea – Tunisko 0:1 (kon.) | Dánsko – Švédsko 1:0 (kon.)
Nigérie – Skotsko 2:2 (kon.)
USA
2:0 (0:0)
Ázerbájdžán
Středa 28.05.2014, 04:10 • Candlestick Park San Francisco, California • Reprezentační zápasy

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:01:26)

Dnešní utkání rozhodl až druhý poločas, v němž oba týmy provedly změny ve svých sestavách. Za USA se gólově prosadili v 75. Diskerud a o šest minut později pečetil skóre zápasu další střídající, Jóhansson. Hosté dnes hráli hodně defenzivně, dopředu se téměř vůbec nepouštěli, gólman Howard si téměř nezachytal.

90+2
    Poslední vteřiny dnešního zápasu, Chandler s míčem na levém křídle, ale Jóhansson padá v souboji s jedním z protihráčů, tím celá akce USA končí.

90+1
    Rozhodčí Bejarano nastaví ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Poslední minuta tohoto zápasu, domácí vedou 2:0 a o výsledku je tak již rozhodnuto. Navíc se stále hraje na polovině hostů.

88
    Tentokrát již letí míč do vápna soupeře, ale ani Gonzalez, ani Diskerud nedokázali zakončit.

88
    A další roh pro USA, tentokrát z levé strany, rozehrán "na kráko", obrana Ázerbajdžánu odvrací na další roh.

87
    V souboji o míč se zranil ve středu hřiště domácí Jones, který je již na nohou a pokračuje ve hře.

87
    Davis opět posílá míč do vápna, kde si na něho naskakuje K. Ağayev, který chytá a bude moci rozehrát.

86
    Po střele Chandlera z levé strany budou Američané rozehrávat rohový kop z pravé strany.

85
    Navíc hosté toho dnes "dopředu" příliš nevymysleli, v podstatě se pouze brání na vlastní půli.

84
    Utkání se již může v klidu dohrát, domácí splnili svůj cíl, což bylo vítězství.

82
    Jürgen Klinsmann měl šťastnou ruku při střídání, oba góly dali hráči, kteří na hřiště přišli v průběhu druhé půle.

81
    Američané právě vstřelili branku!
    Jaký to rozdíl oproti rohům, které zahrával Zosi! Davis posílá velmi přesný centr na bližší tyč, kde hlavičkuje ARON JÓHANNSSON, který hlavou usměrňuje míč do brány a domácí vedou 2:0!

81
    Ten Davis rozehrává z pravé strany, ovšem nejprve je třeba se "poprat" se silným větrem, který na stadionu panuje.

80
    Dalekonosný centr do vápna hostů na Yedlina, ten se sice k hlavičce nedostává, ale je z toho alespoň rohový kop pro USA.

79
    USA kombinují na vlastní polovině, hosté napadají rozehrávku.

78
    Yedlin faulován R. Äliyevem, na vlastní polovině, rozhodčí musí domlouvat ázerbajdžánskému hráči.