Chorvatsko – Ukrajina 1:1 (kon.) | Skotsko – Nizozemsko 1:6 (kon.)
Chorvatsko
1:1 (0:0)
Ukrajina
Středa 28.05.2014, 19:00Kvalifikace ME U21

Je tu konec zápasu kvalifikace o mistrovství Evropy hráčů do jednadvaceti let mezi Chorvatskem a Ukrajinou. Sledovali jsme hodně průměrné utkání s minimem šancí na obou stranách. Domácí se přesto dokázali dostat v 56. minutě do vedení, avšak hosté hned o šest minut později srovnali na 1:1 a také s tímto výsledkem se zápas dohrál do konce. (20:52:08)

90+3
    Hra je opět přerušena, když se faulu dopustil Kulach. Zápas se ale dohrává jen ve středu pole.

90+1
    Již se hraje první minuta nastaveného času, hraje se ve středu pole.

90
    Normální hrací doba zápasu spěje ke svému konci, u míče jsou domácí fotbalisté.

88
    Domácí kopali Brozovićem dva rohové kopy, hosté se ale dokázali v pohodě ubránit.

87
    Ke střele se dostal Vrsaljko, dobrý zákrok si připsal hostující gólman Koval.

86
    Po rohu Brozoviće se k zakončení dostal Šimunović, míč ale poslal mimo.

85
    Střídání v týmu Chorvatsko: ze hřiště odchází Perica, přichází Kolar.

84
    Vrsaljko fauloval nyní Babenka a balon se stěhuje na kopačky hostujících hráčů.

82
    Memešev fauloval domácího Brozoviće a dostává žlutou kartu.

81
    Deset minut před koncem zápasu se do střelecké pozice dostal Kulach, rána ukrajinského středopolaře ale mířila mimo.