Slovan Bratislava – Orenburg 0:2 (kon.) | Líšeň – Brno 2:5 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:5 (1:3)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 22.06.2014, 15:00 • SK Líšeň • Přípravný zápas

Zbrojovka v zápase potvrtila roli jasného favorita a vyhrála hladce 5:2. Ode mne je to vše, pro onlajny.com Ondřej Smejkal. (16:51:58)

90
    Brigantovi se nepodařilo zakončit přes clonícího obránce.

89
    Zápas už se dohrává v poklidném tempu.

86
    Avdič výborným skluzem metr před brankovou čárou zabránil třetí brance Líšně!

82
    Kdyby si Veselý včas nevyběhl, Leasure by se řítil do stoprocentní šance.

80
    Veselý hlavičku Omelchenka v pohodě kryje.

78
    Líšeň zahraje rohový kop z levé strany

75
    Brno právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ KUNC se v Líšni odprezentoval výtečnou střelou ze zhruba 25 metrů, která byla umístěna přesně k pravé tyči. Krajíček neměl nárok.

75
    Domácí se po vstřelené brance oklepali z počátečního stresu a útočí aktivně dál.

72
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Za domácí se po rychlé akci prosazuje ADAM LISICKÝ a upravuje skóre na 2:4!

70
    Repete rohového kopu, tentokrát z druhé strany. Zahrál jej Přerovský.

67
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Walla, přichází Leasure.

66
    Šumberu teď nadvakrát výborně vychytal Krajíček a sklidil ovace místních diváků!

64
    Takto kopnutý centr ovšem neměl šanci Veselého ohrozit.

63
    Líšeň má velkou příležitost ke skórování, volný přímý kop z 18 metrů.

60
    Po rohu měl blízko k druhé brance Omelčenko – hlavou mířil kousek nad.

57
    Čtvrtou branku mohl vstřelit Vávra, ovšem jeho střelu Krajíček jen vyrazil a ŠIMON ŠUMBERA měl úlohu jasnou.

57
    Široký nerozehrál standartku ideálně a dopředu se hrne Brigant.

Ondřej Smejkal

Branky: 34. Omelčenko, 72. Lisický – 16. Sýkora, 26. Slančík, 28. Stehlík, 57. Šumbera, 75. Kunc

SK Líšeň 2019: Krajíček – Široký, Pecha, Omelchenko, Valla, Bohuslav, Lisický, Matoušek, Nosko, Zavřel, Milotínský.
    Náhradníci: Zigo, Bednář, Leasure, Dvořák, Kubík, Šudoma.

FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Hladký – Jugas, Schuster, Buchta – James, Kaščák, Varaďa, Škoda – Sýkora, Slančík, Stehlík. 2. poločas: Veselý – Avdić, Malík, Šumbera – Přerovský, Sedlák, Kunc, Lutonský – Brigant, Vávra, Surynek.