Veselý – Monfils 3:2 (kon.) | Rosol – Nadal 1:3 (kon.)
3
4 7 6 6
Čtvrtek 26.06.2014, 14:13Wimbledon - muži - Wimbledon (tráva)

4:6
    Nadal si pomáhá prvním podáním, které Rosol nedokázal vrátit do výměny. Španělský tenista dva roky staré překvapení znovu nepřipustil a dnes vítězí.

40-A
    Eso v důležité chvíli. Nadal si umí pomoci a má mečbol!

40-30
    Rosol vybojoval brejkbol! Velkou zásluhu na tom má ovšem Nadal, který pokazil jednoduchý míček.

4:6
    Nadal si připisuje eso a získává třetí set ve svůj prospěch. Nad Rosolem vede 2:1.

1:2
    Nadal zahnal Rosola za základní lajnu a český tenista poslal míček jen do sítě. Nadal se ujímá vedení 2:1.

40-A
    Nadal bude mít další brejkbol.

40-A
    Nejkrásnější výměna v dnešním utkání. Nadal dokonale zkrátil hru, ale Rosol míček doběhl a poslal ho zpátky za síť, ale Nadal nic nevypustil a dokázal Rosola následně prohodit.

15-40
    Rosol zbytečně trefuje síť a Nadal bude mít dva brejkboly!

6:7
    Druhý set končí dvojchybou Rosola. Tento set po velkém boji získává Nadal.

6-5
    Rosol si ve velmi důležité chvíli pomáhá esem a má setbol! Na podání jde Nadal.

4:4
    Velmi dobrý return Nadala nedokázal Rosol vrátit do kurtu. Nadal srovnává na 4:4.

0-40
    Rosol ze základní lajny posílá míček do sítě. Nadal má tři brejkboly!

3:2
    Rosol bere Nadalovi podání čistou hrou a ujímá se vedení 3:2! Český tenista dnes hraje v životní formě a Nadalovi se nic nedaří.

40-0
    Nadal si neví rady. Rosol mu vrátil míček pod nohy a světová jednička chybuje. Tři brejkboly!

6:4
    Nadal se nedokázal dostat do výměny, když jeho return byl příliš dlouhý. Rosol tedy získává první set.

5:4
    Rosol bere svému soupeři podání a ujímá se vedení 5:4! Český tenista se dokázal dostat do hry a donutil Nadala k chybě. Rosol tedy jde podávat na vítězství v prvním setu.