Bohemians 1905 – Jablonec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (11:10 po pen.)
FK Mladá Boleslav
1:0 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 28.06.2014, 12:00 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

80
    Tak jsem to málem zakřikl! Po pěkné přihrávce střílel do tyče Křižko, od té se pak míč odrazil do zámezí! Veliká šance Hradce!

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pět minut před koncem se dostávají Boleslavští do vedení! Pěkný přízemní centr Skaláka z levé strany dobře pouštěl Moukanza na volného MIRZADA MEHANOVIČE, který byl v koncovce stoprocentní! Hradec již moc času na srovnání nemá!

56
    Výborná přízemní střela Moukanzy skončila jen těsně vedle hostující branky!

47
    Po velmi rychlém brejku Hradce se do samostatného úniku dostal Halilovič, trestuhodně však ve stoprocentní šanci netrefil branku!

41
    V dresu Mladé Boleslavi nenastoupili do druhého poločasu Ščuk, Milla, Lakičevič a Ďuriš, místo nich si zahrají Šisler, Thalamy, Eliáš a Pajer.

33
    V asi největší šanci dosavadního průběhu utkání se ocitl Bláha, který dostal přihrávku přes celé hřiště a po zpracování okamžitě pálil, skvělým zákrokem se však prezentoval Hruška, jenž střelu eliminoval!

20
    Do velké příležitosti se dostal hradecký Bláha, tváří v tvář brankáři ale branku minul! Aby toto nakonec Hradec nemrzelo!

6
    První velká příležitost utkání a v ní boleslavský Ďuriš! Ve vápně z otočky ale pálil těsně vedle Kuciakovy branky!