Bohemians 1905 – Jablonec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (11:10 po pen.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 28.06.2014, 15:30 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Bohemians Praha 1905: Havránek – Ieremenko, Kalina, Bratanovič, Hubínek, Krch, Moravec, Mosquera, Janga, Rada, Cseh
    Náhradníci: Ibeagha, Bourenane, Jindříšek, Mikuš, Růžička, Šmíd, Artemuk, Nerad, Budínský, Havel, N´Dekre, Brabec, Gabriš

FC Hradec Králové: Koubek – Malinský, Sixta, Čermák, Zelený, Janoušek, Dvořák, Rolko, Mareš, Vlkanova, Štípek
    Náhradníci: Kaspřák, Kuciak

Rozhodčí: Hádek – Kříž, Matějček.

Oba celky jsou již připraveny na hrací ploše, začátku utkání o třetí místo již nic nebrání.

1

1
    Bohemians nastupují do utkání v žlutých dresech, Hradec naopak v černém.

3
    Hradečtí se na chvíli přestěhovali na polovinu soupeře, nic krom neúspěšných centrů se ale nestalo.

4
    Dlouhý pas Mosquera na hřišti nezastihl.

5
    Pěkná akce Bohemky, po které Junga zatáhl míč po pravé straně a následně centroval do vápna, Bratanovič jen o kousek na míč nedosáhl.

6
    Po splupráci Jungy s Mosquerou se druhý jmenovaný dostal ke střele, ta byla ale zablokovaná obranou.

8
    Malá skupinka fanoušků Bohemians o sobě dává vědět.

10
    Zajímavá standardní situace pro Bohemians, míč si na místo prohřešku postavil Kalina.

11
    Po jeho pěkném centru se k hlavičce dostal jeden z jeho spoluhráčů, Koubek byl ale pozorný.

12
    Bratanovič je u postranní lajny ošetřován, zřejmě se ale nejdená o nic vážného.

13
    Janoušek svou tvrdou ránou ze střední vzdálenosti pořádně zacinkal na tyčku Havránkovy branky!

14
    Vlajka pomezního sudího vlaje ve vzduchu, to znamená jediné, ofsajd a v něm Mosquera.

15
    Obrovská šance na straně Bohemky! Ieremenko zatáhl míč po lajně a svým centrem našel hlavu nehlídaného Mosquery, ten trestuhodně mířil mimo branku! Velká šance pražského klubu.

16
    Dlouhý pas na hradecké útočníky zachytil pouze brankář Havránek.

17
    Rohový kop pro hradecké Votroky nedopadl vůbec dobře, míč doputoval pouze na hlavu obránce, který ho bez potíží uklízí do bezpečí.

18
    Mosquera znovu v souboji s obráncem nevybojoval pro svůj tým ani roh. Od své svatyně bude odkopávat Koubek.

19
    Odkop nadělal Koubkovi větší potíže, než sám gólman čekal, naštěstí pro něj, nebyl v jeho okolí nikdo ve žlutém!

21
    Vlkanova zůstal ležet ve středovém kruhu po nepěkném zásahu jednoho z protihráčů.

21
    Mosquera dnes hraje opravdu dobře, to dokázal i nyní, když jeho přesný centr umísťoval hlavou Janga, bohužel pro Pražany nepřesně.

24
    Bohemians předvedli pěknou kombinaci, kterou zkazila pouze nepřesná finální přihrávka na Mosqueru.

26
    Pěknou výměnu míče předvedl Kalina s Bratanovičem, první jmenovaný se pokoušel také o střelu, tu mu ale zmařil obránce Hradce.

27
    Kalina byl u postranní čáry nedovoleně atakován Sixtou, to neuniklo pozornosti hlavního sudího.

29
    Bohemians zahrávali rohový kop, ten byl ale moc přetažený a logicky se k němu nikdo z hráčů nedostal.

30
    Máme za sebou půlhodinku hry, ve které jsme stále neviděli branku.

31
    Janoušek nevěděl co s míčem a tak vystřelil, tento pokus z nouze nakonec nedoputoval ani k brankáři.

32
    Malinský byl faulován ve vápně jedním z obránců a následuje tak po zásluze pokutový kop!

33
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil PAVEL DVOŘÁK a nekompromisně rozvlnil síť, Votroci tak vedou 1:0!

34
    Bohemka se okamžitě snažil odpovědět, Ieremenkovi ale v rozhodující fázi míč utekl.

36
    Další centr putoval do pokutového území Hradce, fotbalisté v černých dresech se však znovu ubránili.

37
    Mareš rozehrával od pomezní lajny standardku, po které se dostal k hlavičce Zelený, ta ale rozhodně nemohla Havránka ohrozit.

39
    Štípek se při útočné snaze provinil proti pravidlům.

40
    V poslední minutě poločasu přišly dvě velké šance Bohemians! Nejprve po přihrávce Bratanoviče zakončoval do obránce Moravec. Poté se Kalina dostal do velké šance, kdy byl tváří v tvář brankáři, ale selhal, svou střelu poslal pouze do Koubka!

40+1

Máme za sebou první poločas, po kterém vedou Votroci z Hradce 1:0, když proměnili pokutový kop z 33. minuty zásluhou Dvořáka. Bohemka se pak hlavně ke konci tlačila za vyrovnáním, to se jí však nepovedlo. Uvidíme, zda se jim to povede v poločase druhém.

46

41
    Do druhého poločasu vystřídali Bohemians kompletní jedenáctku.

43
    Havla střelecký pokus brankáře neohrozil.

44
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A je srovnáno! Pěknou akci Bohemky zakončil MILAN HAVEL! Je zaděláno na drama.

46
    Do druhého poločasu vstoupila Bohemka mnohem aktivněji.

47
    Hradec střídá, místo Mareše přichází Kaspřák.

48
    Hradec měl k dispozici rohový kop, ten rozehráli muži v černém na krátko a nakonec tak i bez efektu.

51
    U postranní čáry kousek od branky Bohemky byl faulován Zelený. Hradečtí rychle rozehráli, vzápětí ale přišli o míč.

53
    Poprvé od svého pobytu na hřišti o sobě dal vědět Mišun, nakonec ale ne úplně slavně, protože nedokázal hlavou umístit míč mezi tři tyče.

54
    V posledních minutách se nehraje zrovna dvakrát pohledný fotbal pro fanoušky.

55
    Šmíd vystavil rychlou stopku unikajícímu Vlkanovi a zároveň založil akci svého celku.

57
    Tentokrát se stal Vlkanova obětí faulu, zapříčinil se o to Mišun.

58
    Hradečtí zahrávali rohový kop, Havránek byl i pro tentorkát ale bez práce.

59
    V podstatě zkrácený roh po jednom z faulů zahrával Štípek, pokusil se překvapit brankáře střelou z úhlu, branku ale netrefil.

60
    Štípek zahrával další roh, svým centrem se snažil najít Rolka, to se mu však nepovedlo.

61
    Uprostřed hřiště byl faulován Dvořák, v poslední době jsoi zase Hradečtí aktivnější.

62
    Nebezpečná přízemní střela Sixty se jen o kousek nevešla mezi tři tyče.

65
    Bohemians otáčí vývoj utkání! Z ničeho nic se Pražané dostali do brejku, MATÚŠ MIKUŠ si vyměnil míč se spoluhráčem a poté pod břevno zakončil! Krásná akce Bohemky!

66
    Dalekonosná střela Janouška plachtila pouze nad branku.

67
    Bourenane se ve výskoku k nacentrovanému míči nedostal.

68
    Brabec pokazil rozehru Bohemians, vše za něj ale následně napravil Petr Nerad.

70
    Šance pro Hradec, Votroci budou zahrávat velmi zajímavou standardní situaci.

70
    Neradova polostřela, polocentr doputoval pouze do rukavic připraveného brankáře. Promrhaná šance.

72
    Bourenane zkusil své štěstí z úhlu, zařízení však netrefil.

73
    Po střetu s protihráčem zůstal ve vápně Hradce ležet Mikuš, tento šrám ale zpraví malé ošetření.

74
    Z dálky prověřil střelou z voleje brankáře Bohemians Rolko, jeho pokus ale nenadělal moc potíží.

75
    Bohemka se i za tohoto stavu snaží útočit, což je velmi sympatické, tentokrát její útok rázně zastavil stoper Rolko.

77
    Do konce utkání chybí už jen pár minut, Bohemians kontrolují hru.

79
    Mikuš vybojoval pro svůj tým standardku připomínající zkrácený roh, to je přesně to, co Bohemians potřebují.

80
    Rozeběhla se nám poslední minuta utkání. poslední šance na srovnání pro Votroky.

A je dobojováno! V utkání o třetí místo zvítězili Bohemians, kteří otočili skóre ve druhém poločase, když nejprve vyrovnal ve 44. minutě Havel. Poté v 65. minutě strhl vítězství na stranu Pražanů Mikuš. Na Benáteckém turnaji tak končí fotbalisté Hradce na čtvrtém místě, Bohemce patří příčka bronzová. Od půl šesté se utká Mladá Boleslav s Jabloncem o celkové prvenství. (16:59:33)