Bohemians 1905 – Jablonec 0:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Jablonec – Mladá Boleslav 3:2 (11:10 po pen.)
Bohemians Praha 1905
2:1 (0:1)
FC Hradec Králové
Sobota 28.06.2014, 15:30 • Benátky nad Jizerou • Turnaj o pohár města Benátky nad Jizerou

65
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Bohemians otáčí vývoj utkání! Z ničeho nic se Pražané dostali do brejku, MATÚŠ MIKUŠ si vyměnil míč se spoluhráčem a poté pod břevno zakončil! Krásná akce Bohemky!

47
    Hradec střídá, místo Mareše přichází Kaspřák.

44
    A je srovnáno! Pěknou akci Bohemky zakončil MILAN HAVEL! Je zaděláno na drama.

41
    Do druhého poločasu vystřídali Bohemians kompletní jedenáctku.

40
    V poslední minutě poločasu přišly dvě velké šance Bohemians! Nejprve po přihrávce Bratanoviče zakončoval do obránce Moravec. Poté se Kalina dostal do velké šance, kdy byl tváří v tvář brankáři, ale selhal, svou střelu poslal pouze do Koubka!

33
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil PAVEL DVOŘÁK a nekompromisně rozvlnil síť, Votroci tak vedou 1:0!

32
    Malinský byl faulován ve vápně jedním z obránců a následuje tak po zásluze pokutový kop!

15
    Obrovská šance na straně Bohemky! Ieremenko zatáhl míč po lajně a svým centrem našel hlavu nehlídaného Mosquery, ten trestuhodně mířil mimo branku! Velká šance pražského klubu.

13
    Janoušek svou tvrdou ránou ze střední vzdálenosti pořádně zacinkal na tyčku Havránkovy branky!