Aritma – Souš 2:2 (4:3 po pen.) | Chrastava – Vilémov 4:1 (kon.) | Litoměřicko – Nový Bor 2:0 (kon.)
Úvaly – Dobrovice 1:3 (kon.) | Uh. Brod – Slavičín 0:1 (kon.)
FK Litoměřicko
2:0 (0:0)
FC Nový Bor
Sobota 19.07.2014, 17:00 • FK Litoměřice • Pohár FAČR

Utkání skončilo litoměřickou výhrou 2:0 a je třeba dodat, že zaslouženou. Druhý poločas na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Domácí svou převahu vyjádřili i brankově a za týden se mohou těšit v prvním pohárovém kole na druholigové Ústí nad Labem. Z prosluněných Litoměřic hezký zbytek sobotního večera přeje Tomáš Nejedlo. (18:53:21)

90
    Ještě jedna standardka kapitána Grunerta a bude patrně konec tohoto duelu.

89
    Technický pokus Grunerta a parádní zákrok Blumentritta. To vše si vysloužilo potlesk diváků.

87
    Rozhozená obrana Boru málem potřetí inkasovala. Miroslav Novotný však orazítkoval jen tyč.

85
    Domácí vystřídali. Víta Pavlíčka nahradil Tomáš Matějka.

85
    Žlutou kartu za další přestupek přece jenom vidí Jakub Rydval.

84
    Další dvě šance Litoměřic, gólman Boru je jak na kolotoči.

82
    Hostům zřejmě ve druhé půli došly síly. Rydval zatáhl za záchrannou brzdu a může být rád, že se mu nežlutí před očima.

81
    Vít Pavlíček se pokusil o technickou střelu, těsně přestřelil.

79
    Dva vstřelené góly a domácích je rázem plné hřiště. Skláře několikrát ještě zachraňoval Blumentritt.

76
    Žlutou kartou za faul napomenut hostující Lukáš Demke.

73
    Domácí střídají střelce druhé branky Petra Hýře Janem Šiklem.

69
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení, když po rohovém kopu využil zmatků před Blumentrittem zblízka hlavou PETR HÝŘ.

66
    Pauza na pití. Hosté mohou začít spřádat plány na vyrovnání..

65
    Penaltu střelou do horní poloviny branky proměnil JAKUB DOLEJŠKA.

64
    Lebruška ve vápně zbytečně podrazil pronikajícího Pavlíčka a rozhodčí Machýček s nařízením pokutového kopu neváhal ani vteřinu!

62
    Trestňák Dolejšky už domácí příznivci tlačili do sítě, ale poté, co míč těsně minul branku, to na tribuně zahučelo jako ve včelím úlu.