Lokeren – Waregem 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Lierse 1:0 (kon.) | Gent – Mechelen 3:1 (kon.)
KAA Gent
3:1 (0:1)
YR KV Mechelen
Neděle 03.08.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

To je z mé strany vše, dobrou noc. (21:56:22)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas dvou rozdílných poločasů. Po prvním poločase vedl Mechelen 1:0, ale ve druhém dějství Gent zabral, vstřelil tři branky a nakonec vyhrál 3:1. Nutno dodat, že za výkon ve druhém poločase si Gent vítězství zasloužil.

90+4

90+3
    Gent stále kombinuje, ale už se pouze čeká na závěrečný hvizd.

90+2
    Domácí drží míč a nikam nepospíchají.

90+1
    Utkání se už pouze dohrává a nic zajímavého se už zřejmě nestane.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Další žlutou kartu uviděl hostující De Petter.

88
    Žlutou kartu uviděl domácí Kums.

87
    Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto, protože domácí ve druhém poločase dominují a zcela zaslouženě otočili vývoj zápasu.
    Laurent DEPOITRE 3:1

85
    Gent právě vstřelil branku!
    Opět se potvrdilo staré známé nedáš – dostaneš, protože po další akci jde Gent do vedení 3:1. Na centr z pravé strany si naběhl LAURENT DEPOITRE, který z první prostřelil Pacovskiho.

85
    Z následného rohu se nic neurodilo a hosté tedy stále prohrávají o jednu branku.

84
    Málem bylo vyrovnáno! Na centrovaný míč si naskočil Hanni, ale Sels vytasil parádní zákrok a konečky prstů míč vyrazil na rohový kop!

82
    Domácí se dostali k centru z pravé strany, ale tomu scházela přesnost a u míče byl jako první Kosanovič.

81
    Nyní je hra hodně rozkouskovaná. Hosté se snaží, ale tempo diktují domácí borci, kteří drží těsné vedení.

79
    Hosté to nyní zkusili dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a míč sebral Sels.