Lokeren – Waregem 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Lierse 1:0 (kon.) | Gent – Mechelen 3:1 (kon.)

Gent právě vstřelil branku!
    Opět se potvrdilo staré známé nedáš – dostaneš, protože po další akci jde Gent do vedení 3:1. Na centr z pravé strany si naběhl LAURENT DEPOITRE, který z první prostřelil Pacovskiho.
    Benito RAMAN 2:1

61
    A Gent otáčí vývoj zápasu a poprvé jde do vedení. Po rychlé akci si do vápna naběhl BENITO RAMAN, který přízemní střelou překonal brankáře Mechelenu.
    Laurent DEPOITRE 1:0

49
    Je vyrovnáno! Na přihrávku do vápna si naběhl LAURENT DEPOITRE, který se zbavil obránce a se štěstím překonal hostujícího brankáře. Skvělý vstup Gentu do druhého poločasu.
    Miloš KOSANOVIČ 1:0

45+2
    Mechelen právě vstřelil branku!
    K míči se postavil MILOŠ KOSANOVIČ, který poslal míč přesně k levé tyči a Sels byl bez šance. Mechelen jde v závěru prvního poločasu do vedení.