Lokeren – Waregem 2:1 (kon.) | Club Bruggy – Lierse 1:0 (kon.) | Gent – Mechelen 3:1 (kon.)
Club Bruggy KV
1:0 (1:0)
Lierse SK
Neděle 03.08.2014, 18:00 • Jan Breydelstadion, Bruggy • Belgická Jupiler Pro League

To je z tohoto utkání belgické ligy vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (20:01:27)
    Rozhodující okamžik utkání, přímý kop Refaelova.

Zápas je u konce a domácí tým se tak může radovat z těsné výhry 1:0. Druhá půle nebyla ze strany Brugg nejoptimálnější a diváci s předvedenou hrou nemohli být spokojeni, nakonec se ale hostům s nepříznivým stavem nepodařilo nic udělat a body tak zůstávají v Bruggách.

90+3

90+3
    Domácí zkušeně drží míč na útočné polovině, vhazují poblíž rohového praporku.

90+2
    Poslední střídání hostů, Rami Bensebaini nahradil Wamberta.

90+1
    Po faulu na Jørgensena následoval přímý kop pro domácí, ti jej chtěli okamžitě rozehrát, ale nevyšlo jim to podle představ a sami se vystavili do ofsajdu.

90
    Obrovskou šanci na pojištění náskoku měl Refaelov, jenže příliš dlouho otálel se zakončením a nakonec napálil pouze bránícího hráče...

88
    Hosté budou utkání dohrávat v desíti, protože Ludovic Buysens předvedl zbytečný skluz na Menegazza a jelikož už jednu žlutou kartu měl, po té druhé následovala karta červená.

87
    Berezuckij chtěl poslal dopředu dlouhý výkop, jenže se mu svezl míč po kopačce a skončil tak v zámezí.

86
    U domácích se už o útočné snaze nedá mluvit, pouze brání těsný náskok.

84
    Za tvrdý skluz dostal žlutou kartu domácí Óscar Duarte.

83
    Poslední střídání domácího týmu, Jesper Jørgensen nahrazuje Nicoláse Castilla.

82
    A to bohatě stačilo, šance hostů je pryč...

82
    Bude následovat přímý kop hostů. K brance je to 26 metrů, Ryan si do zdi postavil tři hráče.

80
    Domácímu publiku se průběh druhého poločasu vůbec nelíbí a z tribun se začíná snášet nespokojený pískot.

79
    Kasmi reklamuje teč a tím pádem roh pro Lierse, hlavní rozhodčí se ale neoblomný a ukazuje, že rozehrávat se bude od Ryanovy branky.

77
    Po levé straně se uvolnil Storm, snažil se po zemi odcentrovat, obrana hostů byla proti.

76
    Domácí udělali druhou změnu v kádru, Maxime Lestienne má dnes splněno, zbývající minuty odehraje Waldemar Sobota.