Sparta – Ostrava 2:0 (kon.) | Příbram – Jablonec 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Dukla Praha 0:4 (kon.)
Liberec – Plzeň 6:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Znojmo – Slavia 2:3 (kon.)
Táborsko – Jihlava 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.) | Třinec – Varnsdorf 4:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
0:4 (0:2)
FK Dukla Praha
Pondělí 04.08.2014, 13:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga

Přeji hezký den a brzy s fotbalem zase na shledanou. (14:59:29)

A je tu konec utkání. FK Dukla Praha vyhrála zaslouženě, protože byla efektivnější než soupeř. Bohemians Praha 1905 sice měli také šance, zejména v prvním poločase, ale nedokázali je proměnit a proto prohráli tak jednoznačným výsledkem.

90

89
    Ani z této situace však nic nevzniklo, domácím se nedaří.

87
    A žlutá karta pro Patrika Tomana, který sestřelil unikajícího Artemuka.

80
    Střídání na obou stranách. Na straně domácích odešel Trnka, přišel Lukáš, na druhé straně odešel Kulikov a přišel Bohánek

79
    A z následného protiútoku se dostal balón k TOMÁŠI VOLEKOVI, který míč propasíroval pod rukama Dočekala a střílí čtvrtý gól.

78
    Košata místo centru zvolil střelu, ta však letěla pouze do náruče Tetoura.

77
    Přímý kop pro Bohemians.

76
    Bohužel zápas ztratil v posledních minutách na tempu a moc šancí k vidění není.

73
    Další střídání klokanů. Odchází Bartek, přichází Nováček Lukáš.

70
    Dvojité střídání hostů, odešel Bezpalec a Bezdička, přišel Zoubek a Volek.

65
    Střídaní Bohemians, přišel Řezníček, odešel Hejno.

64
    Dukla Praha přidává třetí gól, DOMINIK FARKAŠ dostal pěknou přihrávku a přesně zamířil mezi tři tyče.