Ermis – Young Boys 0:2 (kon.) | Esbjerg – Chorzów 2:2 (kon.) | Černomorec Oděsa – RNK Split 0:0 (kon.)
FK Krasnodar – Diósgyöri 3:0 (kon.) | Liberec – Astra Giurgiu 2:3 (kon.) | Molde – Zorja Luhansk 1:2 (kon.)
AIK Stockholm – Astana 0:3 (kon.) | Čichura – Neftçi Baku 2:3 (kon.) | Lech Poznaň – Stjarnan 0:0 (kon.)
Rosenborg – Karabükspor 1:1 (kon.) | Kirjat Šmona – Dynamo 1:2 (kon.) | Soligorsk – Waregem 2:2 (kon.)
St. Pölten – Eindhoven 2:3 (kon.) | Kluž – Dinamo Minsk 0:2 (kon.) | Hajduk Split – Karaganda 3:0 (kon.)
Trnava – St. Johnstone 1:1 (kon.) | Atromitos – FK Sarajevo 1:3 (po pr.) | Brøndby – Club Brugge 0:2 (kon.)
Plzeň – Ploiesti 1:4 (kon.) | Asteras – Mohuč 3:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Elfsborg 2:1 (kon.)
Hull City – Trenčín 2:1 (kon.) | Lyon – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Turín – Brommapojkarna 4:0 (kon.)
Aberdeen – Real Sociedad 2:3 (kon.) | Met. Skopje – Omonia Nikósie 0:1 (kon.) | Rio Ave – Göteborg 0:0 (kon.)
Zimbru Kišiněv – Grödig 0:1 (kon.) | Rijeka – Víkingur 4:0 (kon.)
CFR Kluž
0:2 (0:0)
Dinamo Minsk
Čtvrtek 07.08.2014, 19:30 • Stadionul Dr. Constantin Rădulescu, Kluž-Napoca, Rumunsko • Evropská liga (předkola)

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:25:00)

Dnešní utkání končí vítězstvím hostujícího Dinama Minsk, které si tak v součtu s prvním zápasem zajistilo postup do další fáze. Domácí se zlobí na výkon sudího Gautiera, který zápas špatnými rozhodnutími rozhodně ovlivnil, negativně z pohledu domácího CFR. Na to se ale historie ptát nebude, Kluž dnes postup nevybojovala, radují se hosté!

90+3

90+2
    Sudí Gautier se rozhodl nastavit tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1
    V první minutě nastaveného času ještě střele Jazviće (CFR) vedle branky Dinama.

90
    Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Staševič, přichází Koncevoj.

88
    Hosté v závěru zápasu drží míč na svých kopačkách, domácí jsou "zlomeni" průběhem zápasu.

86
    Žlutou kartu dostává Veretilo (FC Dinamo Minsk) za faul na domácího Sušiće.

84
    Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Adamović, přichází Figueredo.

83
    Domácí se mohou právem cítit poškozeni výroky sudího, který je dnes velmi poškodil, již při faulu Rady, za nějž domácí hráč dostal červenou kartu, stejně tak i nyní při pokutovém kopu, který rozhodně pokutovým kopem nebyl...
    Chigozie UDOJI (p) - 0 : 2

81
    Dinamo Minsk právě vstřelil branku!
    CHIGOZIE UDOJI s přehledem pokutový kop proměnil a je hotovo, Dinamo postupuje do další fáze!
    Penaltový zákrok?

80
    To rozhodně penalta nemohla být, přesto sudí Gautier zákrok Camory posoudil jako nedovolený.

80
    Byla nařízena penalta ve prospěch Dinama.

80
    Závěrečná desetiminutovka, během níž již hosté budou chtít držet míč co nejdál od své branky.

79
    Camora s míčem u pokutového území, ale domácím dnes prostě není přáno, střela míří pouze vedle branky.

78
    Bangura má míč na vlastní polovině, napadá ho Ivanovski, míč jde na polovinu Kluže.

75
    Ivanovski fauluje Banguru, míč tak získávají hosté a domácí se již tak pomalu mohou loučit s vidinou účasti v další fázi EL.

74
    Diomandé v ofsajdu, útočná akce hostů končí.
    Igor STAŠEVIČ - 0 :1

71
    IGOR STAŠEVIČ rozehrál volný kop a dokázal stočit míč přes zeď k tyči, pěkný gól a hosté mají postup doslova na dosah!

71
    Pozor, to je velmi dobrá pozice pro Dinamo, po faulu domácího Sulleyho!

70
    Posledních dvacet minut, domácí potřebují vstřelit alespoň jeden gól k tomu, aby si vybojovali minimálně prodloužení.

68
    Karpovič vhazuje z pravé strany, na vlastní polovině. Hosté drží míč na svých kopačkách.

67
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Tadé, přichází Ivanovski.

65
    Dinamo Minsk drží postupový výsledek, domácí se i v deseti snaží, ale v koncovce se jim zatím příliš nedaří.

64
    Žlutou kartu dostává Adamović (FC Dinamo Minsk).

62
    Dlouhý pas na Guima, ale dříve je u míče gólman hostů.

60
    Rohový kop hostů rozehrává z levé strany Deac, kterému se ale dnes vůbec nedaří tyto situace rozehrávat.

58
    Veretilo rozehrál volný kop, z levé strany centruje Diamandé, ve vápně se snažil zakončit Adamović, kterému ale pár decimetrů chybělo.

57
    Žlutou kartu dostává Monroy (CFR Kluž) za faul na Staševiče.

55
    Odkop od branky hostů, míč směřuje na polovinu Kluže, kde ale nedokázal Karpović míč zpracovat.

53
    Adamović se snažil na pravém křídle vybojovat rohový kop, nepovedlo se.

51
    Ale nikdo z fotbalistů Kluže nedokázal ve vápně míč nasměrovat na branku soupeře.

50
    Po volném kopu Deaca mají domácí k dispozici ještě rohový kop.

49
    Žlutou kartu dostává Bangura (FC Dinamo Minsk).

49
    Domácí měli k dispozici volný kop, ale neohrozili branku soupeře.

47
    Žlutou kartu dostává Larie (CFR Kluž) za ostrý faul na Diomandého.

46
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Costea, přichází Jazvić.

46
    Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Negrut, přichází Guima.

46

Druhý poločas začne přibližně ve 20:35 hodin.

První poločas nabídl poměrně zajímavý fotbal, hlavně po vyloučení domácího Rady. Do té doby jsme sledovali nudný fotbal, ale po vyloučení se hra rozproudila a jen škoda, že tomu všemu zatím chybí góly.

45+3

45+3
    Poslední vteřiny první půle, nepřesný pas na Tadého, míč končí u gólmana hostů Gutora.

45+1
    Tři minuty nastavil sudí Gautier nad rámec první půle.

45
    Deac ale rozehrál hodně nepřesně, míč směřuje daleko vedle branky.

45
    Poslední minuta první půle a domácí mají volný kop z pravé strany, na půli soupeře.

44
    Staševič střílí na branku Kluže, Mário Felgueiras v pohodě chytá.

42
    Vášně před brankou Dinama musí mírnit sudí Gautier. Deac rozehrál roh, míč směřuje do vápna, kde ale Diomandé odvrací.

41
    Domácí vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

40
    Poslední pětiminutovka první půle, po vyloučení Rady se hra konečně "rozproudila" a hlavně domácí, byť v oslabení, podnikají zajímavé útočné akce.

39
    Jenže vzápětí fauluje na polovině Dinama domácí Monroy a zloba lavičky Kluže proti sudímu Gautierovi nabírá na intenzitě.

38
    Míč získávají domácí, kterým vadilo, že nedostali výhodu při průniku Tadého.

37
    Domácí i v deseti podnikají nebezpečné útočné akce, Tadé sprintuje za míčem, ale sudí Gautier akci přerušuje, publikum píská.

36
    Z následného rohového kopu se domácí neprosazují, ale zůstávají u míče na polovině soupeře.
    Tadého střela

35
    Na druhé straně zahrozili domácí, parádní střela Tadého, kdy míč prolétl těsně vedle pravé tyče!

34
    Žlutou kartu dostává Diomandé (FC Dinamo Minsk) za dohrání situace po odpískání.

34
    Diomandé fauluje v souboji s bránícím Lariem a navíc zakončuje, byť již bylo pískáno.

32
    Hosté měli ještě jeden roh, střela Udojiho byla tečována, ale tentokrát se již domácí nemuseli obávat, míč směřuje do středu hřiště.

31
    Ke střele se dostává Udoji, který ale přestřeluje.

31
    Dinamo rozehraje rohový kop z levé strany.

30
    Je za námi první půl hodina hry, po nudném úvodu začíná hra nabírat na obrátkách, hlavně po vyloučení domácího Rady se dá očekávat snaha hostů o vstřelení gólu.

29
    Costea rozehrává z levé strany, ale bránící Staševič odhlavičkovává do bezpečí.

28
    A další vyhrocená situace, tentokrát ve vápně Dinama, kde došlo k souboji, který ale sudí Gautier neposoudil jako penaltový a nařizuje pouze rohový kop.

27
    Volný kop hostů rozehrál Staševič, ale hosté neohrozili branku Kluže.
    Červená karta - Rada (Kluž)

26
    A pozor, to je hodně přísné rozhodnutí francouzského sudího Gautiera, který souboj domácího Rady s Udojim ocenil červenou kartou!

24
    Nikolić rozehrává volný kop, ale míč získávají domácí.

22
    Tade faulován, domácí mají míč na polovině Dinama.

20
    Je za námi úvodní dvacetiminutovka zápasu, zatím sledujeme hodně opatrný zápas, bez šancí.

18
    Co vymyslí Tadé na levé straně, přenáší hru na pravou stranu, kde pálí z voleje Deac, ale hodně nepřesně.

17
    Negrut zkouší proniknout z levé strany do vápna, ale tam dobře odehrál bránící Bangura.

15
    Udodji v ofsajdu, míč získávají domácí, gólman Felgueiras vykopává.

13
    Domácí budou vhazovat z pravé strany, na polovině hostů.

11
    Opatrný úvod zápasu z obou stran.

9
    Domácí se nedostávají před Gutorem do zakončení, ten vykopává daleko na polovinu soupeře.

7
    Dlouhý a vysoký nákop hostů, ovšem do území "nikoho", míč nakonec získává domácí gólman.

6
    Zranění Voronkova bylo tedy vážné a pro tohoto hráče tak zápas velmi záhy končí.

5
    Střídání v týmu FC Dinamo Minsk: ze hřiště odchází Voronkov, přichází Diomané.

3
    Míč u Gutova, který rozehrává, ale nepřesně, domácí mají aut z levé strany.

2
    To je nepříjemné, hned v úvodu zápasu musí jeden z hráčů Dinama Minsk z hrací plochy, navíc pouze za pomoci lékařů, když viditelně kulhá na pravou nohu.

1

Hráči obou týmů na hrací ploše.

CFR Kluž: Felgueiras – Rada, Larie, Sušić, Camora, Deac, Aitor, Muniru, Costea, Tadé, Negrut
    Náhradníci: Guima, Jaime, Jakoliš, Christian, Amadio, Jazvić, Ivanovski

FC Dinamo Minsk: Gutor – Paličevič, Bangura, Veretilo, Karpovič, Nikolić, Staševič, Udodji, Voronkov, Simović, Adamović
    Náhradníci: Mološ, Nikitin, Diomané, Zaleski, Figueredo, Koncevoj, Ignatovič

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Jeanne (vš. FRA).

Vítejte u dnešního onlajn přenosu odvetného utkání 3. předkola Evropské ligy mezi CFR KLUŽ a FC DINAMO MINSK. Utkání se odehraje na Stadionul Dr. Constantin Rădulescu v Kluži a provede jím trojice francouzských rozhodčích, hlavní Antony Gautier, asistenti Michael Annonier a Philippe Jeanne. Jako čtvrtý rozhodčí je nominován jejich krajan Wilfried Bien.