Ústí n. L. – Znojmo 1:2 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
1:2 (0:2)
1. SC Znojmo FK
Pátek 08.08.2014, 17:00 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Ve druhém poločase se prosadili pro změnu pouze Ústečtí, ve třiasedmdesáté minutě snížil na rozdíl jediné branky Emanuil Manev. Za čtyři minuty stálo při domácích štěstí, když z dálky orazítkoval břevno znojemský Libor Žondra. Závěr střetnutí si už hosté pohlídali, a tak ze severu Čech vezou svěřenci Oldřicha Machaly po výhře 2:1 celé tři body.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:02:45)

Statistiky utkání:

Střely na branku:
    6:7 (3:3).
    Střely mimo branku: 7:4 (5:2).
    ŽK: 34. Smola, 46. Novák – 78. Leibl, 87. Žondra.
    Ofsajdy: 0:2 (0:1).
    Rohové kopy: 6:2 (2:2).

90+3

90+3
    Doleček vykopává míč, zřejmě poslední akce utkání.

90+1
    Znojmo zkušeně brání svůj jednobrankový náskok.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

89
    Celek pod vedením Oldřicha Machaly se drží u míče.

87
    Libor Žondra (ZNO) inkasoval za faul na Radima Nováka žlutou kartu.

85
    Po delší odmlce se hosté dostali na útočnou polovinu, Novák zasahovat nemusel.

84
    Znojmo naposledy střídá. Místo Tomáše Okleštěka zaujme Martin Hudec.

82
    Znojmo začalo faulovat, domácí se dostávají do šancí. Probudili se také ústečtí příznivci.

80
    Fotbalisté z krajské metropole Ústeckého kraje začali hrát možná příliš pozdě! Smola hlavičkoval z bezprostřední blízkosti nad.

80
    Rohový kop ve prospěch Ústí nad Labem.

78
    Radek Buchta (ZNO) napomenut žlutou kartou za faul na útočné části hřiště.

77
    Žondra orazítkoval z dálky břevno!

76
    Ledecký přízemní střelou nevyzrál na mrštného gólmana Ústí nad Labem, jenž drží svůj tým stále ve hře o body.

73
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    EMANUIL MANEV hlavičkoval z velkého vápna po centru přesně k pravé tyči, Jiřímu Dolečkovi nedal sebemenší šanci.