Trenčín – Pavlodar 2:5 (kon.) | Kometa Brno – Chabarovsk 2:1 (kon.) | Olomouc – Pardubice 4:0 (kon.)
Sparta – Záhřeb 3:2 (kon.) | Bardejov – Poprad 3:2 (2:1 po s.n.) | Motor ČB – Kladno 4:1 (kon.)
Jihlava – Znojmo 2:1 (2:1 po s.n.) | Litvínov – K. Vary 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:0 (kon.)
Slavia – Vladivostok 4:2 (kon.) | Trnava – Břeclav 8:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.)
Litoměřice – Chomutov 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Piešťany 4:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:3 (kon.)
Pelhřimov – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 1:3 (kon.) | Prostějov – Třebíč 6:3 (kon.)
Fehérvár – Nové Zámky 7:4 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Úterý 12.08.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • Přípravné zápasy

49:30
    Šumperk bude hrát v oslabení. Ondřej Starý si jde odpykat dvě minuty za hákování.

48:10
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Semrádovu střelu vyrazil Zelenka nešťastně do nohy JANA TRUMMERA který si tak připisuje svojí druhou branku v uktání. Asistence: Tomáš Semrád.

47:30
    Tomáš Brunec usedá na trestnou lavici na dvě minuty za vysokou hůl.

41:48
    Tak to je velká rána pro Šumperk. Maliníkova střela se odrazila od Zelenkových betonů na hůl JANA TRUMMERA který pohotovou dorážkou posílá Havlíčků Brod do vedení. Asistence: Roman Maliník, David Pavlíček.

41:08
    Nedáš dostaneš ! Šumperk měl dvě dobré příležitosti ke skórování ale ani jednu nevyužil. Na druhé straně se do samostatného úniku dostal LUKÁŠ ENDÁL která bekhendovým blafákem překonal Zelenku. Asistence: Jan Trummer

34:04
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk rychle využívá přesilovou hru. Lehečkovu střelu z modré vyrazil brankář Barus na hůl MICHALA PETIRY který střelou nad jeho betony posílá Šumperk opět do jednogólového vedení. Asistence: Jakub Lehečka.

33:45
    Potrestáná háčská lavice Havlíčkova Brodu za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Ondřej Stehlík.

21:42
    Holík 2+2 minuty hrubost.
    Adam Řehák pět plus do konce utkání hrubost. Trest odpykává Kryštof Kulhánek.

21:15
    Jednomu z domácích hráčů přeskočil puk hokejku, této chyby dokázal využít JAN BOČEK který střelou do levého horního růžku nedal Vajnerovi šanci. Asistence: Kryštof Kulhánek.

18:47
    Další přesilovka pro Šumperk. Dvě minuty si de odpykat Petr Zítka za podražení,

13:46
    Patrik Moskal si jde odsedět dvě minuty za podražení.

11:26
    Šumperk využívá přesilovku a ujímá se vedení. K odraženému puku se jako první dostal JAN BERGER který přesnou dorážkou nedal Barusovi šanci.

10:07
    Haas byl faulován a Šumperk si tak zahraje přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Kryštof Kulhánek.

06:07
    Lukáš Žálčík a Štěpán Jeník dostávají dvě minuty za podražení. Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 12. Berger, 35. Petira (Lehečka) – 22. Boček (Kulhánek), 42. Endál (Trummer), 42. Trummer (Maliník, Pavlíček), 49. Trummer (Semrád)

DRACI PARS ŠUMPERK: Vajner (Zelenka) – Drtil, Slavík, Petira, Novotný, Holík, Starý, Vácha, Beneš – Vachutka, Moskal, Staněk – Velecký, Lehečka, Haas – Berger, Žálčík, Brunec – Cink, Dostálek, Vávra – Gewiese, Kužílek
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Barus (Novák) – Semrád, Zítka, Sedlák, Pavlíček, Kolář, Prokop,Jeník, Kulhánek, Minárik, Řehák, Maliník, Sedláček, Stehlík, Trummer, Milfait, Přikryl, Endál, Boček, Pejchar

Rozhodčí: Kika – Matěj, Zouhar