Trutnov – Pardubice Jun. 2:4 (kon.) | Nové Zámky – Pavlodar 1:0 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 7:1 (kon.)
Žďár n/S – Hr. Králové 7:4 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Ertis Pavlodar
sk Středa 13.08.2014, 18:00Přípravné zápasy

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

02:04
    Na úvod zápasu tu máme vylúčenie v drese Nových Zámkov. Ďuriš odchádza na trestnú lavicu za podrazenie.

03:10
    Zámky sa výborne bránia a vyhadzujú puk až ku Chovanovi.

04:05
    Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

05:30
    Kropáč sa snažil na modrej čiare nájsť Čaládiho, ale jeho prihrávka presná rozhodne nebola.

06:40
    Ertis výborne bráni stredné pásmo a Zámky sa cez prehustenú obranu nevedeli.

07:20
    Hra je teraz prerušená po tom, čo Blažíček zasahuje po strele Jelakova.

07:40
    Puk je pri Chovanovi, tam ho však majú na svojich hokejkách hráči hostí.

08:31
    Puk ťahal po ľavej strane Frolík, ale útočná snaha HC je zastavená hvizdom rozhodcu pre postavenie mimo hry.

10:01
    Po polovici druhej tretiny môžme konštatovať, že stretnutie je vzácne vyrovnané. Ani jedno z mužstiev si nedokázalo vypracovať výraznejšiu príležitosť.

11:38
    Prvá obrovská príležitosť stretnutia a mali ju hostia! Beluš sa ocitol úplne osamotený pred Blažíčkom, ten si ale pri tom, ako ležal na ľade pripísal krásny zákrok lapačkou.

12:55
    Svitana od modrej čiary švihol a Blažíček chytá aj tento pokus!

13:37
    Útočná akcia hostí je zastavená pre postavenie mimo hry.

14:04
    Utom sa snažil krížnou prihrávkou nájsť Polčíka, ale puk bol zblokovaný.

14:23
    Ďalšie vylúčenie na strane HC je tu. Na trestnú lavicu odchádza Kowalczyk za hákovanie.

15:05
    Čaládi s Kropáčom odvádzajú výbornú robotu v útočnom pásme a držia puk na svojich hokejkách.

16:10
    Fabuš vystrelil z pravej strany, ale jeho pokus nemieril medzi tri žrde.

16:45

17:03
    Uramov pokus z pravej strany Chovan bezpečne ukryl do výstroje a hra je prerušená.

17:59
    Prvá početná výhoda pre HC je na svete. Za držanie hokejky odchádza na trestnú lavicu Lipin.

18:33
    Tvrdá strela Šišku od modrej, Chovan vyráža puk na ochrannú sieť.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

19:20
    Uram našiel pred bránou voľného Polčíka, ten ale trafil iba Chovana.

19:33
    Ďalšie vylúčenie a presilovka 5 na 3! Na trestnú lavicu ide za vrazenie na mantinel hosťujúci Chudiakov.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Skončila sa nám prvá tretina, treba povedať, že veľmi vyrovnaná, v ktorej sme gól nevideli. Druhá tretina začne približne o 19:45.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:45
    Zámky sú usadené v útočnom pásme. K puku sa dostal Kowalczyk, ale jeho tvrdú strelu Chovan mimo.

21:31
    Počet hráčov na ľadovej ploche sa nám vyrovná a o malú chvíľu začne presilovka Pavlodaru, keďže na trestnú lavicu odchádza Faith za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

22:01
    Pavlodar to skúša, do nejakej vyloženej streleckej pozície sa dostať nedokáže.

23:31
    Nové Zámky hrajú s piatimi hráčmi.

24:01
    Podstavek našiel krásnou prihrávkou pred bránou voľného Polčika, ale ten nedokázal presne zakončiť.

24:59
    Na druhej strane podobná situácia, Fabuš sa však k puku nedostal.

25:59
    Mlynarovič sa natlačil pred Blažíčkovu bránu, vystrelil švihom, ale brankár HC puk chytá do lapačky.

27:50
    Útoky sa striedajú z jednej strany na druhú, no je to skôr boj, ako nejaký pohľadný hokej.

29:05
    Dubec neuspel v rýchlostnom súboji a puk je na hokejkách hráčov hostí.

30:10
    Zámky sa ocitli v dobrej príležitosti. Keď po ľavej strane postupoval s pukom pukom, prihral Polčíkovi, ale ten nedokázal zakončiť.

32:01
    Ajdaš korčuľoval do tretiny HC po ľavej strane, následne vystrelil, ale Blažíček chytá!

32:30
    Náznak prečíslenia Pavlodaru, ale jeho hráči sa ocitli v postavení mimo hry.

33:32
    Fabuš dostal od Svitanu dobrú prihrávku na pravú, puk však míňa ľavú žrď Blažíčovej brány.

34:04
    Ďalšia dobrá príležitosť domácich. Podstavek síve v situácii 1 na 1 neuspel, k dorážke sa dostal Polčík puk ale Chovanovu bránu minul doslova iba o centimetre.

34:50
    Rehák nahodil puk z ľavej strany a domáci gólman hru prerušuje.

36:15
    Hrubá chyba v obrane Pavlodaru! Ondrej Štefanka vypichol puk obrancovi, rútil sa sám na Chovana, ten ale jeho bekhendovú kľučku vystihol!

37:10
    Obe mužstvá teraz bojujú o puk v rohu domácej tretiny.

37:50
    Faith získal puk na útočnej modrej čiare, jeho strela však bola príliš slabá na to, aby skončila za chrbátom brankára hostí.

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny. Puk je v strednom pásme.

39:45
    Zdá sa, akoby obe mužstvá už čakali, na to, kým druhá tretina skončí.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Máme za sebou druhú tretinu, v ktorej sme podobne, ako v tej prvej gól nevideli. Tempo hry sa však neustále zvyšuje a tak sa máme v tretej tretine určite na čo tešiť.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:33
    Huna vystrelil z pravej strany, jeho strela bola však zblokovaná Hubom.

41:14
    Štefanka sa dostal do dobrej príležitosti, v rozhodujúcej chvíli však Ivasin posunul bránu a odchádza na trestnú lavicu.

41:30
    Hrudíkova strela od modrej bola zblokovaná, ale Zámky pokračujú v tlaku.

42:01
    Brána hostí je opäť posunutá a hra je tak prerušená.

42:55
    Pavlodar vyhodil puk cez všetky čiary a Zámka sa nevedia dostať do útočného pásma.

43:17
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

43:36
    HC Nové Zámky dali gól!
    Zámky sa dostávajú do vedenia! Biliardovú akciu zakončil do prázdnej brány ERIK ČALÁDI. Asistencie: Miroslav Štefanka, Radoslav Kropáč.

44:17
    Púchovský vystrelil z otočky a jeho strela iba tesne minula pravú Chovanovu žrdku.

45:30
    Domáci si vypracovali pár dobrých príležitostí. Azda najväčšiu Kowalczyk, ale jeho strela skončila na Ivasinovi, ktorý sa mu postavil do strely.

46:35
    Na druhej strane vystrelil z uhla Jelakov, jeho pokus prešiel iba cez Blažíčkove bránkovisko.

47:57
    Chudiakov vystrelil spoza Krála, jeho strela bola skutočne prudká, ale bránu domácich netrafila.

48:17
    Útočná akcia domácich je zastavená postavením mimo hry.

49:00
    Prečíslenie 2 na 1 pre hosťujúcich hráčov. Huna ale zvolil strela príklepom a trafil Blažíčka do hrude.

49:33
    Nedorozumenie v obrane HC a je z toho zakázané uvoľnenie.

50:55
    Svitana zachytil puk na modrej čiare, ale čiarový rozhodca si myslel, že puk bol v strednom pásme a tak hru prerušil.

51:32
    Rehák vystrelil od modrej čiary, Blažíček puk vyráža na ochrannú sieť.

52:38
    Domáci budú mať ideálnu možnosť na zvýšenie náskoku. Faitha hákoval v útočnom pásme Bolf a odchádza na trestnú lavicu.

53:15
    Huna vo vlastnom oslabení dostal prihrávku pred bránu a Blažíček puk vyráža. Následne nastala trošku kuriózna situácia, keď rozhodca hru prerušil a druhý na neho začal kričať, že prečo tak urobil a nastala medzi nimi drobná výmena názorov.

55:12
    Beluš sa dostal medzi dvoch obrancov Zámkov, ale jeho strela nebola dostatočne razantná, aby prekonal Blažíčka.