Pardubice – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.) | Sparta – Chomutov 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:0 (kon.)
Hr. Králové – Mladá Boleslav 3:2 (2:0 po s.n.) | Pardubice – Sparta 2:1 (2:1 po s.n.) | Třinec – Chomutov 2:0 (kon.)
Zlín – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Hr. Králové 3:6 (kon.)
HC Sparta Praha
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Piráti Chomutov
Neděle 17.08.2014, 09:15 • ČEZ Arena Pardubice • Turnaj staršího dorostu

44:30
    Novák (CHM) je vyloučen za hákování. Zároveň si Sparta vzala oddychový čas, protože tohle je veliká šance na srovnání.

43:09
    Sparťané chodí na trestnou lavici jako babička ráno pro rohlíky, dalším vyloučeným je Procházka za faul kolenem.

41:08
    Jandus T. (SPA) je vyloučen na minutu za sekání.

32:58
    Další trest pro Spartu, vyloučen je Eliáš za podražení.

29:15
    Lidák (CHM) je vyloučen na minutu za nedovolené bránění.

23:58
    Palička se již chystal ke střele, ale v té mu zabránil Seniov (SPA), který dostává minutový trest za hákování.

22:03
    Jandus H se dostal do dobré střelecké pozice a byl faulován. Šilar (CHM) dostává minutový trest za sekání

16:17
    Lidák (CHM) je vyloučen na minutu za faul loktem.

09:58
    A přesilovou hru si zahraje také Sparta. Na jednu minutu je vyloučen Polák (CHM) za sekání.

03:51
    A je tu první trest pro domácí tým, dvě minuty dostává Komárek (SPA) za hákování.

Radek Francouz

Branky a nahrávky: 1. Dušek, 17. Jandus T. (Jandus H.) – 25. Rohla (Lyszczaryk, Polák), 32. Šilar (Novák), 41. Rohla (Adámek)

HC Sparta Praha: Hofman, Chour – Bureš, Jandus T, Handus H, Eliáš, Dušek, Jeřábek, Pacovský, Sedliský, Vlad, Procházka, Pšenička, Kulda, Michnáč, Komářek, Dubský, Kadlec, Fencl, Seniov.
    Piráti Chomutov: Zvědělík, Strejc – Lidák, Hajič, Muchka, Hlaváček, Dvořák, Groger, Petržílka, Novák, Běhula, Bednařík, Toman, Rohla, Adámek, Polák, Lyszczaryk, Kulich, Dejmek, Palička, Šilar, Jindra.

Rozhodčí: Barek – Blümel, Barvíř.