Neděle 17.08.2014, 11:00O pohár hejtmana Karlovarského kraje

Poslední minuta utkání a Motor dohrává s pukem na svých holích.

58:05
    O tom, kdo obsadí třetí místo je již rozhodnuto a zápas se v poklidu dohrává.

57:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzni se daří alespoň kosmeticky upravit skóre, když přesilovou hru využívá pěknou střelou TOMÁŠ KRYSTL. Asistence: Filip Kokoška.

56:18
    Za hákování je vyloučen Roman Tintěra.

54:00
    Vavřička je na ledě a Plzeň hraje v plném počtu.

53:27
    Jedna střela za druhou. Budějovičtí hráči pálí snad ze všech pozic. Zeman si musí připadat jako na střelnici.

53:14
    Motor si zahraje přesilovou hru. Za nedovoleně bránění si jde sednout na trestnou lavici Vavřička.

52:00
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Debakl pokračuje! ROMAN TINTĚRA dostal puk na modré a prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

50:47
    Jakub Jiřinec doslova sestřelil Hajšmana, který zůstává ležet na ledě.

50:13
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a hraje se ve velkém tempu.

48:05
    Stále se neděje nic zajímavého a na světelné tabuli svítí skóre 5:1.

47:29
    Zakázané uvolnění a hra se stěhuje před Zemana.

44:59
    Plzni se čas pomalu krátí a nevypadá to, že by se chystal nějaký velký obrat.

42:54
    Motor jde do čtyř. Za hákování si odsedí dvě minuty Jakub Jiřinec.

42:18
    Motor ovšem hraje velice organizovaně a disciplinovaně v obraně. Nedává Plzni žádný prostor k zakončení.

40:44
    Plzeň má posledních dvacet minut na to, aby se pokusili o obrat.

40:01

Druhá třetina je za námi a Motor a přidal ke svému náskoku další dvě branky. Vypadá to, že je již rozhodnuto. Třetí třetina začne přibližně ve 12:36.

40:00

39:08
    Běží poslední minuta druhé třetiny a vhazovat se bude po plzeňském ofsajdu ve středním pásmu.

38:18
    Nepřesnost v rozehrávce Motoru a puk letí až na zakázané uvolnění.

36:43
    JAN BÁRTA se rozjel s pukem a předvedl ukázkový Forsbergův blafák!

36:43
    Nařízeno trestné střílení pro Budějovice!

35:18
    Jakub Doktor byl tvrdě nastřelen pukem do břicha a jen těžce se zvedá z ledu.

35:10
    Plzeň má velký tlak, ale trojblok Motoru se dokáže skvěle posouvat.

33:51
    Dvojnásobná příležitost snížit. Kryštof Švagr bude dělat společnost na trestné lavici Bahulovi. Švagr se provinil držením protihráče.

33:24
    Další přesilová hra pro Plzeň a možnost snížit. Erik Bahula si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

31:28
    Další odpískaný ofsajd Motoru. teď už oba týmy střídají a posílají na led čerstvé formace.

30:41
    Ofsajd zastavuje útočnou akci Motoru. Hra se nám hodně kouskuje.

29:47
    Sysel pálil od modré, ale jeho střela byla ztečována do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levici budějovického gólmana.

28:50
    Plzeň se usadila v útočném pásmu a snaží se alespoň zkorigovat skóre.

27:48
    Vavřička si najížděl po levém křídle a střelou zápěstí trefuje tyč Zemanovy brány.

27:05
    Nepřesnost v rozehrávce Plzně a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

26:53
    Plzeň uzamkla Motor v jeho obranném pásmu, ale zatím si nedokázala vytvořit nějakou gólovou příležitost.

25:18
    Roman Tintěra jde na trestnou lavici na dvě minuty za sekání a nabízí tak Plzni šanci na snížení.

23:52
    Budějovice mají obrovskou převahu a tlačí Plzeň v jejich obranném pásmu.

22:29
    Roubal vypálil z mezikruží, ale Němec byl připraven a dokázal puk chytit.

21:58
    Teď už to vypadá s Plzní špatně. Budou mít co dělat, aby alespoň dokázali snížit.

20:45
    Neskutečný nástup do třetiny! Budějovice jdou do tříbrankového trháku, když po tlaku před bránou skóruje NATAN VRÁBLÍK. Asistence: Jan Bárta.

20:01

Je za námi první třetina, do které Plzeň vlétla ve velkém tempu a ujala se rychle vedení. Jenže poté jako by polevila a Budějovice třemi góly otočily stav zápasu ve svůj prospěch.

20:00

19:02
    Běží poslední minuta první třetiny.

17:58
    Plzeň je jako opařená. Po výborném začátku přišly tři budějovické góly.

17:18
    Budějovice jdou do dvoubrankového vedení! Schmidmayer za bránou vybojoval kotouč a předložil ho naprosto volnému JAKUBU DOKTOROVI, který již neměl příliš práce se zakončením. Asistence: Karel Schmidmayer.

15:42
    Hra se nám přiostřuje. Oba týmy po sobě doslova jdou.

14:59
    Plzeňští hokejisté se ještě snažili reklamovat postavení hráče v brankovišti, ale gól je uznán.

13:47
    Hosté využívají přesilovou hru! Když už to vypadalo, že Zeman má vše pod kontrolou, tak se puk objevil v brankovišti, kde ho dokázal dorazit MICHAL DVOŘÁK a posílá tak Budějovice do vedení. Bez asistence.

12:56
    Motor si zahraje přesilovou hru. Za faul kolenem si odsedí dvě minuty na trestné lavici Michael Čechura.

11:56
    Motor se usadil v obranném pásmu Plzně a nepouští jí ven. Vhazovat se bude po pravici Zemana

11:21
    Martin Kadlec pálil od modré, ale Zeman si našel mezi hradbou dělal výhled a puk dokázal chytit do své lapačky.

10:51
    Máme za sebou polovinu první třetiny a po zajímavých prvních minutách jsme zatím nic dramatického neviděli.

09:10
    Budějovice začínají hrát aktivněji a získávají se převahu na hřišti. Vyrovnávací gól je hodně nabudil.

08:11
    Domácí jsou v plném počtu.

08:01
    Nyní se dokonce bude vhazovat v útočném pásmu Motoru.

07:45
    Tato přesilová hra již není tak dobrá, jako ta první plzeňská. Motor dobře brání a nepouští Plzeň do zakončení.

06:11
    Trest dostává celá hráčská lavice Budějovic za příliš mnoho hráčů.

05:59
    Plzeň si zahraje další přesilovou hru. Rozhodčí jí dává výhodu.

05:02
    Zakázané uvolnění Plzně a hra se stěhuje před Zemana.

03:38
    Tak nakonec se jihočechům daří vyrovnat! JAN BÁRTA se protáhl po pravé straně kluziště a střelou zápěstím překonává Zemana! Asistence: Ondřej Šulek.

02:40
    Motor se snaží o rychlou odpověď, ale Plzeň skvěle brání střední pásmo.

01:35
    Parádní úvod utkání ze strany Plzně. Po krásné kombinaci se kotouč dostal až k MARTINU HAJŠMANOVI, který nekompromisní ranou z první zavěsil puk do budějovické brány. Asistence: Filip Kokoška, Jiří Stráský.

01:10
    A plzeňská aktivita nese ovoce. Martin Kadlec si odsedí dvě minuty za podražení.

00:28
    Plzeň vlétla do utkání ve velkém tempu a hned od začátku se snaží soupeře zatlačit.

00:01

HC Plzeň 1929: Zeman (Holub) – Kačena, Starý, Vachal, Sysel, Čechura, Sedláček, Ivanič, Pokorný – Roubal, Kučera, Krystl, Vavřička, Krásný, Kantner, Kokoška, Vracovský, Rubner, Hajšman, Hanzlík, Stráský

ČEZ Motor České Budějovice: Němec (Kotrla) – Tintěra, Farka, Svoboda, Kadlec, Dvořák, Benda, Švagr, Kubeš – Šulek, Vráblík, Bárta, Bahula, Doktor, Pospíšil, Jiřinec, Remiáš, Bláha, Mašek, Schmidmayer

Rozhodčí: Zubzanda – Červenka, Schopf.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

David Košinár

Branky a nahrávky: 2. Hajšman (Kokoška, Stráský), 58. Krystl (Kokoška) – 4. Bárta (Šulek), 14. Dvořák, 18. Doktor (Schmidmayer), 21. Vráblík (Bárta), 37. Bárta, 52. Tintěra

Banes Motor České Budějovice: Němec (Kotrla) – Tintěra, Farka, Svoboda, Kadlec, Dvořák, Benda, Švagr, Kubeš – Šulek, Vráblík, Bárta, Bahula, Doktor, Pospíšil, Jiřinec, Remiáš, Bláha, Mašek, Schmidmayer

Rozhodčí: Zubzanda – Červenka, Schopf