HC Plzeň – Motor ČB 2:6 (kon.) | K. Vary – Kölner Haie 1:2 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (1:0, 0:1, 0:0)
Kölner Haie
Neděle 17.08.2014, 13:45 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

V samostatných nájezdech zvítězil tým Kölner Haie.
    Autorem branky je LUCAS DUMONNT.

Dumonnt se trefil přesně mezi Kuchařovy betony.

Nico Kolb na druhé straně vyrovnává přesnou trefou do šibenice.

Milan Davídek se ujal puku a bekhendem se trefuje mezi betony hostujícího brankáře.

62:20
    Svoboda se protáhl po levém křídle do útočného pásma a ostře vypálil, Köllejan jeho střelu jen těžko vyrazil mimo tři tyče.

46:12
    Janata zůstal po kontaktu s Tobiasem Fohlerem (KOH) ležet na zemi. Ten je vyloučen za faul loktem.

45:30
    Kuchař zažil krušné chvíle, když musel polapit hned tři rány během krátké chvíle, avšak všechny dokázal zlikvidovat.

34:52
    Domácí si zkusí další přesilovou hru. Zurtis Lamp (KOH) nezvládl souboj s energetikem u mantinelu a je mu odpískán nepovolený zákrok – pád pod nohy.

34:11
    Jako na kolotoči, tak se nyní musí cítit Ondřej Kuchař. Během pár chvil zlikvidoval hned několik tvrdých a nebezpečných střel.

32:26
    Kolín právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru a srovnávají na 1:1! Kolínští rozebrali obranu Energie do posledního hráče, až do prázdné brány zakončoval MARIUS SEBASTIAN ERK! Asistence: Reto Schupping, Max Lukes

31:49
    Střídání se nedaří ani domácím hráčů, za hru v šesti hráčů budou pykat dvě minuty.

29:41
    Glenser zůstal sám na modré čáře, přebral puk a před bránu uvolnil Reto Schuppinga, který se pokoušel o bekhendový blafák, avšak Kuchař skvěle zasáhl.

26:58
    Jejich snaha je ale opět přerušena. Zdá se, že v Kolíně hrají hokej v šesti hráčích, jelikož jsou hosté podruhé v krátké chvíli vyloučeni za špatné střídání.

24:01
    Domácí si zahrají druhou přesilovou hru, jelikož hosté hráli v šesti hráčích.

19:33
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energetici se krátce před koncem první třetiny dostávají do vedení! Domácí si vytvořili dobrý tlak a vyslali na bránu několik střel. Obránci puk odpálili pouze na hokejku MARKA PASTYŘÍKA, který už ho bez problému doklepl do brány. Bez asistence.

19:15
    Oliver Granz se dostal v oblasti mezikruží k volnému puku a z blízkosti vypálil na Kuchaře tvrdou střelu, brankář ale vše zvládl.

16:01
    Martin Trapl se protáhl skrze celé hřiště až do zakončení, střela bekhendem už se mu ale tolik nepovedla, puk nedokázal dostat přes betony hostujícího brankáře.

08:14
    První vyloučení dnešního zápasu, Artur Rössger (KOH) je vyloučen za nedovolené bránění.

03:48
    Minuta hrůzy pro Energii! Hosté dostali domácí pro drtivý tlak, avšak díky dvěma skvělým zákrokům Kuchaře a ochotným obránců, kteří padali do střel, neinkasovali.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 20. Pastyřík – 33. Erk (Schupping, Lukes), rozh. náj. Dumonnt

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Prachař, Havlík, Vodička, Pajk, Beer, Vápeník – Pastyřík, Nguyen "C", Janata – Trapl, Čejka, Vildumetz – Chodunský, Svoboda, Davídek – Hauzr, Kurfürst
    Kölner Haie: Köllejan (Fleischer) – Lamp, Granz, Schäfer, Pniewski, Rössger, Erk, Fohrler, Grosse – Alexandrov, Kraus, Glenser, Arnold, Lukes, Schütz, Bindels, Kolg, Schug. Schupping, Dumont, Berezovskij

Rozhodčí: Florián – Belko, Schopf